Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az az NFT koncertjegy?

Mi az az NFT koncertjegy?

Figyelt kérdés
Nemrég vettem online koncertjegyeket egy külföldi koncertre. Most küldtek egy e-mailt, hogy vegyem át az nft ajándékomat/koncertjegyet. Ez maga a koncertjegy lenne, amivel beengednek? Mindenképp regisztrálnom kell és átvenni? Valaki el tudná magyarázni mi az az nft, és miért van rá most szükségem, de lehetőleg úgy hogy értsem is. Amikor utoljára koncerten voltam még nem volt ilyen.
2023. márc. 3. 07:53
 1/3 anonim ***** válasza:

NFT = Non-fungible token.


[link]


Ennél többet akkor tudnék mondani ha látnám az emailt.

2023. márc. 3. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jobban belegondolva, inkább ne mutasd meg az emailt, hátha így ellophatóvá válna a jegyed, szerintem 99%, hogy magáról a koncertjegyről van szó.

De biztos, hogy van ügyfélszolgálata annak az oldalnak, ahol vásároltad a jegyet és ott az ilyen kérdésekre válaszolnak.

2023. márc. 3. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi hogy próbálsz segíteni. Valószínű nem a koncertjegy lesz, mert arra azt írták, az előadás előtt néhány nappal tudom majd letölteni. Valami ajándék lesz, de azt sajnos soha nem tudom meg hogy mi, mert nem vagyok amerikai állampolgár és magyar regisztrációval nem lehet hozzáférni az ajándékoz.
2023. márc. 14. 15:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!