Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit is csinálnak a DJ-k?

Mit is csinálnak a DJ-k?

Figyelt kérdés
Azonkívül, hogy eldönti mi lesz a következő szám mi a feladata? Miért van annyi cucca? Nem csak egy PLAY NEXT-et tol?
2010. okt. 6. 14:57
 1/5 anonim ***** válasza:

Van több bakelitje, és azokat egy időben játsza le...időnként belepörget, össze szövi a két zenét, és ebből egy új szám lesz. A fülesében kicsit előrébb jár a szám, így tudja mikor kell belenyúlni.



A laptop dj tényleg csak playt nyomkod.

2010. okt. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Fura, hogy ehhez vizsga kell...
2010. okt. 6. 17:07
 3/5 anonim ***** válasza:

Hát ha mondjuk nincs ritmusérzéked akkor az eléggé gáz. Ha nem tudod rensesn beállítani a műszereket az is. meg hát össze kell tudni szedni az alapokat, bár ehhez inkább csak sok zenét kell ismerni.


Bár a vizsga sztem is baromság, mert egy csapat idióta őskövület állítja össze és tele van felesleges ismerettel.

2010. okt. 6. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki a franc mondta, hogy vizsga kell hozzá? Én DJ vagyok és elmondom neked, hogy ha odaállsz valahova, hogy hello, nekem DJ vizsgám van vegyenek fel, pofán röhögnek, ismeretség és tehetség kell. Meg persze nem úgy kell elindulni, hogy apuka vesz egy keverőt és beiratkozunk DJ tanfolyamra, ami csak képmutatásra jó, ezért van kb 50-szeres túljelentkezés mindenhol és harc a helyekért. nekem sem volt egyszerű elhelyezkedni...
2010. okt. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A mai magyar diszkós világba már a DJ fogalma inkább zenebohóc nem dj sokszor... szal ezzel már jobb nembüszkélkedni :D Amúgy meg szerintem igenis attól hogy valakinek van tehetsége a vizsga igenis fontos lenne meg az értékrend ami nincs ennyi!
2010. okt. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!