Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik a híresebb? Beatles...

Melyik a híresebb? Beatles vagy Queen?

Figyelt kérdés

2023. márc. 11. 14:04
A kérdező szavazást indított:
Beatles
Queen
27 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a Queent többen ismerik.
2023. márc. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez remek kérdés... Mármint a Beatles maga idejében rengeteget reformált a maga módján... De a Queen is(senki se keverte a rockot az operával előttük pl:)... Más-más műfaj ugye... De szerintem nem lehet őket ilyen szinten összehasonlítani. Én se tudnék választani, hogy melyiket szeretem jobban... Bár picit úgy érzem... A Queen most nagyobb nyomnak tűnik. Legalábbis az én ismeretségi köreimben Freddie-ék most kellendőbbnek tűnnek... De máshol meg a Beatles söpör. Szóval ez ilyen ízlések és pofonok... De mondjuk ott vannak a tények... És a Beatlesnek több híres és befutott slágere van a statisztikák szerint, mint a Queennek... Mindenesetre nehéz. Főleg hogy más-más időszak. Mást-mást szerettek akkor az emberek. Másra volt szüksége az embereknek a Beatles idejében(ugye akkor John Lennonékra), mint a Queen idejében(amikor pedig egyértelműen taroltak ők)... Nem is szövegelek tovább... Szerintem egy hajszállal a Beatles nagyobbat mehetett mint a Queen, de nagyon nehéz összehasonlítani. Mind a nyolcan hatalmas zsenik voltak és ez tény marad :) <3
2023. márc. 11. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
63%
Mármint Jézusnál? :)
2023. márc. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
84%
Azért mondanám a Queen-t, mert ők még a 90-es évek elején is aktívak voltal a klasszikus felállásban, azaz jóval több olyan ember él ma köztünk, akiknek a gyerekkorára aktívan hatottak. A Beatles pedig befejezte 70-ben, így aktív jelenlét hiányában egyre kevesebb emberhez jutott el.
2023. márc. 11. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
97%
A beatles sokkal nagyobb hatást tett a könnyűzenére,de tuti,hogy a queen slágereit többen ismerik ,manapság főleg.
2023. márc. 11. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!