Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kik azok a palotaiak? Azahriah...

Nijfetu kérdése:

Kik azok a palotaiak? Azahriah "szosziazi" c. számából

Figyelt kérdés

Azahriah egy nem régi számában a szosziazi-ban az egyik sor szövege ez:

"És bárki akit csak ismertem az palotai volt"


Nyilván logikusan kezdtem gondolkodni, de nem hinném, hogy palotában élő emberekről lenne szó XD. Valaki el tudná nekem magyarázni ennek a sornak a jelentését?



2023. márc. 13. 19:14
 1/7 anonim ***** válasza:
87%

Rákospalota

Újpalota

Várpalota

2023. márc. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Ó értem, akkor gondolom akkor onnan származik Azariah.

Köszi a választ!

2023. márc. 13. 20:05
 3/7 anonim ***** válasza:
11%
ezze orbánnak nyal fel. ő költözött a palotába. a szám amúgy is fideszközeli ha tetszik, ha nem
2023. márc. 13. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
87%
azi ujpalotan lakott regebben
2023. márc. 14. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Azthiszed válasza:
100%
3. Azi olyan baloldali,hogy csak na.
2023. ápr. 6. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Azi újpalotán az egyik panelben nőtt fel, és Újpalotát csak “palotá”-nak emlegetik sokan, köztük ő is.
2023. júl. 15. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 fixpont válasza:
Újpalota Budapest. XV. kerületének legfiatalabb része, az 1960-as években kiépíteni a lakótelepet. Itt nőtt fel Baukó Attila is. A művészi szabadság megengedi, hogy olyan rendszerkritikus legyen, amilyen csak akar lenni. A kerület az egyik leginkább rendszerellenes kerület, sajnos a hatalom nem is tolja meg anyagilag, amitől még inkább csak nő a düh. Palota az általános neve a kerületnek, a régi 800 éves részét Rákospalotának hívják. Míg a sok "celeb" műsorokból és és játssza a komoly zenészt, addig ő maga érte el az Budapest Aréna fellépést, majd a 3x-i Puskás Aréna megtöltését is, hátszél nélkül.
2023. okt. 14. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!