Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi az oka annak, hogy Bródy...

Mi az oka annak, hogy Bródy János még évtizedek után is rendkívül népszerű, százezrek hallgatják és tömegek mennek el a koncertjeire még most is?

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 11:46
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő:

"Szövegíró táltos,

Költő-csomolungma,

Ő a magyar rockköltészet legmagasabb csúcsa."

2023. márc. 22. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 veterán vas ***** válasza:
100%

Valószínű az a nagy "titok", hogy jó zenét csinál, értelmes szöveggel.

(Na persze ízlés dolga)

2023. márc. 22. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
11%
Nekem nem teccik.
2023. márc. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
87%
Hármas, tízévesen felbeb*sztak a két cé-ért, hogy nem tudod leírni rendesen, h*lyegyerek? Már akkor is szégyen volt így írni.
2023. márc. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
33%
A Személyi igazolvány című "remekművével" vallatni lehetne.
2023. márc. 22. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
83%
Hatos, miért gondolod így? Én nagyon szeretem.
2023. márc. 22. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
30%
#7 Más az ízlésünk, nekem ég a pofám, amikor meghallom a rádióban...
2023. márc. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%
Oké, de mi miatt ég az arcod? Szeretném tudni, hogy miért gondolod így. Hogy mi a rossz neked benne.
2023. márc. 22. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
37%
#9 Jó, akkor kifejtem, csakis a te kedvedért. 😊 Először is nem tetszik, hogy Bródy nem énekel benne, hanem olyan mintha felmondaná a szöveget. Másrészt a refrén, amikor "énekli" monoton hangon, hogy :személyi......igazolvány.......személyi........igazolvány..........., rettenetesen rossz, egy kocsmában egy mata részeg alkoholista is jobban énekli a kedvenc mulatós nótáját. Továbbá, amikor mondja, hogy "Úgy nevezem: kis szigem." , na az már több a soknál számomra. Nevetséges. És az a fura az egészben, hogy amúgy bírom Bródyt, a Földvár felé félúton című száma gyönyörű, a hangja is, a rímek, a hangszerek, minden telitalálat. De a Személyi igazolvánnyal nagyon mellélőtt, mintha valami szörnyen amatőr Bródy-imitátor próbált volna ökörködni valamit. Remélem kielégítőnek találtad a válaszomat. 🙂
2023. márc. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Köszönöm, hogy kifejtetted.


Én amúgy évekig "kis szívem"-nek értettem, na az egy kicsit nekem is szekunder szégyen volt, mintha beleszeretett volna az igazolványába.

De nekem csak az a rész, és mostmár az sem, mert rájöttem, hogy szig-et mond.

2023. márc. 22. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!