Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Saját magam szórakoztatására...

Saját magam szórakoztatására melyiket tanuljam inkább: ukulelézni vagy gitározni?

Figyelt kérdés

2023. márc. 22. 20:52
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Amelyik jobban szórakoztat.
2023. márc. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Mojjo ***** válasza:
100%
Nem hiszem, hogy lehet jobb és teljesebb választ írni az egyesnél :)
2023. márc. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
Gitár.
2023. márc. 22. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem első lépésnek könnyebb az ukulele, de gitárral is ugyan úgy lehet kezdeni. Nézd meg, hogy milyen számokat játszanál, és amelyik hangszer jobban illik hozzá, azt vedd.
2023. márc. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Természetesen gitár. Már a plusz két húr miatt is:)


Az elsőnek üzenem, hogy nem tudhatja a kérdező, hogy mi szórakoztatná jobban, hiszen arra sem vette még a fáradságot, hogy egyáltalán megnézzen pár YT videót a témában. Ez a kérdés arra jó, hogy a kérdezőnek eggyel több legyen. Ennyi.

2023. márc. 23. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szerintem elsőként a gitárral érdemes kezdeni.Viszont én tegnap néztem ukulele-videókat,nekem pl.tetszettek.A gitár mellett szeretnék megtanulni ukulelén is játszani.Tetszik a jellegzetes hangja.
2023. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!