Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Köteles Leander vagy Azahriah...

Köteles Leander vagy Azahriah hangja jobb?

Figyelt kérdés
Az én véleményem Leander mellett szól és értetlenül állok azelőtt, hogy Azahriah felkapottabb. Azaz nem teljesen értetlenül mert tudom, hogy az értékek nem számítanak már és ezért bírják jobban.

2023. ápr. 2. 22:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ahogy látom, meg is válaszoltad magadnak. Az meg ne érdekeljen, hogy a sok igénytelen mit hallgat.
2023. ápr. 2. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

Leandernek azért vannak durvább számai azt megértem ha nem értékelik. De ebben a két számban pl a hangja többször is lekörözi Azahriah hangját:

[link]

[link]

2023. ápr. 2. 22:55
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nem kell bizonygatnod, hetekig tompább volt a jobb fülem a koncertjük után :D
2023. ápr. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
#1 Végülis jogos de igénytelennek nem nevezném őket inkább egyforma klónoknak mert általában egyikbe sincs semmi extra aki nyomatja azariaht meg a kukás haverját.
2023. ápr. 2. 22:58
 5/15 anonim ***** válasza:
90%

Kövezzetek meg de én Leanderben sem látom azt a hatalmas dolgot.

Nem váltja meg a világot, semmi extra nincs benne.

De ez totál igaz a hazai metal/rock szintérre, hogy csak kullogunk a többiek után.(na jó, azért a Thy Catafalque a külföldi szaklapokon is jól teljesít, de kb. ennyi)


Az Azariah meg abszolút nem az én stílusom, azt meg nem tudom megítélni milyennek számít a maga nevében. Mondjuk az ami elsőre feltűnik, hogy teljesen más az énekstílusa, a hangszerek gyakorlatilag minden.

Szóval fogalmam sincs, hogyan vetődött fel, mint kérdés.

Most én is írhatnám azt, hogy mondjuk az Ne Obliviscaris Equus-ban több zeneiség, érzelem, hitelesség van, mint a komplett Leander életműben. De a hallgatottság sosem volt minőség mérő is nem is lesz.


Szokásos Azariah fikázás, metal jó kérdés megvolt.(írom ezt metalosként)

2023. ápr. 2. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
#5 Az előbb írtam is, hogy nem a durvább számaira gondolok, azokat megértem ha valaki nem bírja szóval a közhelyes utolsó mondatod lemaradhatott volna azon kívül megértem.
2023. ápr. 2. 23:24
 7/15 anonim ***** válasza:
97%

Valaki minden héten ír ki Azariah-as kérdést, szóval azért írtam.

Ákostól Marylin Menson-ig volt itt már minden is, teljesen felesleges különböző zenei stílusokat összevetni.


Hozzátéve nem lépi át egyik számuk sem azt az ingerküszöböt, sőt annak idején még a Metallica is hatalmas hírnevet szerzett(olyan számokkal, mint az öngyilkosságokról szóló Ride the Lighting) vagy éppen a Slayer(holokauszt, pokol stb.).

Szimplán arról van szó, már nem tartozik az aktuális lázadó kultúrához a rock/metal. Hanem ugyan ezt a modern trap/rapszerű hip-hop zene testesíti meg.

Szóval el sem jut a célközönségig, nem játssza a rádió, illetve marketing értéke sincs már nagyon.(míg egy Azariah-t, Majkát mindenki meghív minden fesztiválra, olyan szinten, hogy a Fezen ex-metalfesztivál is velük reklámoz)

2023. ápr. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
75%
*Marylin Menson
2023. ápr. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
16%
Miért van mindenki oda ezekért a fidesz által felfuttatott valakikért??? Tolják őket keményen, hogy a fiatalok közelébe férkőzzenek velük és átmenjenek az üzeneteik!
2023. ápr. 3. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Leander természetesen fényévekkel jobb. Éppen ezért nem futtatják annyira.
2023. ápr. 3. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!