Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kinek mi a véleménye Miley...

Kinek mi a véleménye Miley Cyrus Flowers zenéjéről és a csajról is ?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a csajszit és gondolom más is hisz 203 millióan követik.

Szerintem Miley és Liam is még mindig szeretik egymást de tény és való Miley sok hibát követett el,úgy akarta túl tenni magát Liamen hogy másokkal jött ösze de azt hogy egy nővel is az tényleg gáz volt de ugy gondolom Liam is még mindig szereti .



2023. ápr. 6. 08:49
 1/4 anonim ***** válasza:
88%
Szeretem mileyt jó zenéi vannak de a flowerst pont nem szeretem. És liam csalta meg azért mentek külön
2023. ápr. 6. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Öszinten szerintem az hogy mivolt azt csak ök tudják,mondjuk az hogy beakarja perelni avval csak azt bizonyitva Liam hogy hibás de szerintem nem tette túl magát még ő sem Mileyen
2023. ápr. 6. 10:04
 3/4 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem mindketten túlléptek és élik a saját életüket, csak a média próbálja állandóan összeboronálni őket. Nem tudjuk mi történt pontosan közöttük, így felesleges vádaskodni, mivel az éremnek 2 oldala van (ha értitek).

A Flowers dala nagyon tetszik, egy igazi szinglihimnusz, ami az önszeretetről is szól.

2023. ápr. 11. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Én nagyon birnám ha újra összejönnének
2023. ápr. 12. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!