Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok segíteni? Egy...

Tudnátok segíteni? Egy zeneszámot keresek. A klipjében katonák vannak, esetleg menetelnek. Sötét ruhában vannak, villog is a fény.

Figyelt kérdés

Ezeket a 4 és fél éves kisfiam mondta, hogy szeretné ezt a számot meghallgatni. Valószínűleg a közelmúltban hallgattuk, és látta is a klipet. Nem tudom, hogy angolul vagy magyarul énekelnek benne, mert ő Michael Jacksont is magyarul érti.

Őszintén szólva, gőzöm sincs, mi lehet ez a dal.

Köszönöm, ha valaki tud segíteni.


2023. ápr. 7. 22:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát ennyiből elhetetlen, mert kismillió ilyen klip van, amximum ha telon vagy pc-n látta próbáljátok meg az előzményeket meglesni, hátha ott vna köztük.
2023. ápr. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 7. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 TR75 ***** válasza:
51%

Hát ez tényleg sok minden lehet.

Ha magyarul érti, az is lehet segítség, a gyakorin sokszor sikerült már halandzsa szövegből is kideríteni a keresett dalt. Azt sem lenne rossz tudni, hogy tévében látta vagy mondjuk valami videómegosztón (jelentősen tudja könnyíteni az ötletelést).

Nekem két hirtelen ötletem van (de őszintén szólva tényleg csak ötlet, nem vagyok biztos abban, hogy egy 4 és fél éves kisfiú pont Systemet dúdolgatna lelkesen :-D )

3 Doors Down - When I'm Gone

[link]


System Of A Down - B.Y.O.B.

[link]

2023. ápr. 7. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

A Go Westre én is gondoltam, meg ami még eszembe jut:


[link]

2023. ápr. 8. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hú, nagyon rendesek vagytok. Sajnos egyelőre még egyik sem nyerő, ezeket biztosan nem hallgattuk meg.

Youtube-on szoktunk zenét hallgatni.

Köszönöm az eddigieket is, és azt is, ha van még valakinek ötlete.

2023. ápr. 8. 06:46
 6/7 anonim ***** válasza:
2023. ápr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Időközben kiderült, gondoltam, megírom, hátha valakit érdekel.

Az Attraction nevű formáció árnyékszínházas produkciója volt, amit a Britain's got Talent műsorban adtak elő.

Köszönöm, aki próbált segíteni.

2023. ápr. 19. 08:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!