Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy sikerült az új Metallica...

Hogy sikerült az új Metallica album, a 72 Seasons?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 14. 12:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
69%
Rossz
2023. ápr. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
65%
Ki vannak ők már égve rég, talán a St Angerig mertek még kísérletezni, annak ellenére hogy rossz az is még volt egy hangulata de az újabb albumoknak már az sincs
2023. ápr. 14. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
89%
Rohadt jó lett!
2023. ápr. 14. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Mind 3-ban van igazság, nézőpont és elvárások kérdése.

Számomra átlagos Metallica lemez lett, túl sok album jelenik meg manapság, amennyit képtelenség feldolgozni ez pedig nekik sem kedvez.

Fanatikusoknak ajánlott anyag, akiknek meg csak az első 4 jött be azok kerüljék.

2023. ápr. 15. 00:19
 5/14 anonim ***** válasza:
35%
Jaja, nincs benne semmi emlékezetes vagy maradandó
2023. ápr. 15. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem jó. Nekem tetszik.


Persze sokan vannak akik csak fanyalogni tudnak, hogy a régi Metallica az igen, az jó volt. A Kill 'Em All vagy a Ride the Lighting volt a igazi Metallica. Nyilván ők a mai napig ugyan olyanok mint 35 évvel ezelőtt, nem változtak semmit. Ma is Wartburggal járnak és Skálás szatyorral mennek bevásárolni.

2023. ápr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
35%
A Death Magnetic is jó volt de semmi extra, nem is raknám be csak úgy magamtól hallgatni mint mondjuk egy Black albumot :D
2023. ápr. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

#6.Mondjuk ennyi embernek képtelenség eleget tenni.

Megadeth is például hiába ad ki erős anyagokat, őket is lehúzzák sok helyen pedig aztán Mustaine mindig a legjobb zenészeket rakja maga mellé.

(Metallica-ba is elférne egy kis vér frissítés, Jeff Loomis ill. Simon McKay páros bevonásával szerintem a fanyalgók is meglepődnének)

2023. ápr. 16. 14:52
 9/14 anonim ***** válasza:
95%
A Megadeth új albumát másodszor nem bírtam végighallgatni annyira rossz, na ahhoz képest ez még jó is
2023. ápr. 16. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

Én most hallgatom egymás után őket, mindkettő jó a maga módján.

A 72 Seasons is kezd beérni, a vége felé vannak a jobb dalok(utolsó 3 nagyon tetszik).

The Sick, The Dying… meg durva, hogy a "mai minden 2. zenekar progresszív meg shred" mezőnyben is bőven az egyik legtechnikásabb anyag, az a Kiko-Mustaine páros felőrli a mai mezőnyt is...


Örülök hogy zenélnek, várom melléjük jövőre az Anthrax-t is, ami még ezektől is jobb lehet.(For All Kings is hatalmas volt)

2023. ápr. 16. 15:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!