Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Kb.10 éve hegedülök, és...

Kb.10 éve hegedülök, és szeretnék valami új hangszeren tanulni. Igazából a fuvola tetszik. Fúvósoknál kötelező előtte valamennyi ideig furulyázni, vagy egyből lehet pl. fuvolát tanulni?

Figyelt kérdés
2010. okt. 8. 19:49
 1/10 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Csak az a kérdés hogy nő, vagy férfi vagy-e.Mert ha nő akkor mindkettő jóóóó.:)

2010. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Bocs, de ha ilyen szexuális jellegű vicceket szeretnék kapni, akkor a szex kategóriába tettem volna a kérdésemet.
2010. okt. 8. 20:26
 3/10 anonim ***** válasza:

Kamu válasza :

Tényleg csak vicc volt,ne húzd fel magad mert árt a szépségednek.És sose feledd hogy a sértődékenység az ostoba emberek tulajdonsága.

2010. okt. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Nem húztam fel magam. Csak közöltem, hogy nem vagyok kíváncsi a jövőben a hasonló válaszokra. Ezt egy komoly kérdésnek szántam.
2010. okt. 8. 22:30
 5/10 anonim ***** válasza:

Örülök, hogy újat szeretnél tanulni. :) Én régen hegedültem és most újra szeretnék megtanulni, csak az a baj, hogy már mindent elfelejtettem.

De neked hajrá! Egyébként maximum annyiból lenne rossz új hangszert tanulni, hogy a hegedűre nem maradna idő. Pedig az sok gyakorlást igényel.

Döntsd el te, szerintem tanulj, ha szeretnél. :)

2010. okt. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
tudom, csak az érdekelne, hogy rögtön kezdhetnék fuvolán játszani, vagy előtte furulyázni kéne?
2010. okt. 15. 16:48
 7/10 anonim válasza:

Nem, nem kötelező előtte furulyázni,

nyugodtan elkezdhetsz egy fúvóshangszert.

2010. dec. 18. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Én 13 éve fuvolázom és nem kötelező előtte furulyázni!!:) Mehet egyből a fuvola:)

Gyönyörű hangszer én imádom!!:) Sok sikert hozzá!!

2011. aug. 13. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Én is fuvolázok, és nekem se kellett furulyázni előtte. Nekem csak egy év előkészítő volt fuvolából.

Ha a fuvolát választod, akkor sok sikert hozzá, és remélem élvezni fogod!:)

2011. aug. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Nem kötelező,de jobb ha van furulyás gyakorlatod.☺
2016. máj. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!