Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Furcsa, hogy csak olyan...

Furcsa, hogy csak olyan zenéket szeretek és hallgatok szívesen, amiben férfi énekel?

Figyelt kérdés
Oké, 16 éves lány vagyok, a férfi, vagy fiú hang sokkal tetszetősebb nekem, de valahogy azt érzem, hogy férfi énekkel valahogy jobban össze van rakva a zene. A7S, The Chainmsokers, Fall Out Boy, Panic! at the Disco, Imagine Dragons dalokat nagyon szeretem, vannak jó dalok,amikben nők énekelnek, de igazából azon gondolkodom, hogy srácokkal mennyire sokkal jobbak lennének. Szoktam is YouTube-on dalokról covereket keresni, amiket srácok énekelnek, csak sajnos elég kevés van. A számítógéppel "elférfiasított" női előadók dalai meg nagyon gáz, transzvesztita hatást keltenek.

2023. ápr. 16. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem furcsa. Én is amióta az eszemet tudom, inkább férfi előadókat hallgatok. Semmi bajom nincs a nőkkel, magam is az vagyok, de valamiért a férfiak énekhangját jobban szeretem. Pontosan emiatt, szinte csak olyan előadók vannak a kedvenceim között, ahol férfi az énekes. Részemről ez nem egy tudatos dolog, egyszerűen csak így alakult. Az egyetlen kivétel, akit fel tudnék hozni, az Anastacia. Bár női énekes, őt nagyon szeretem, és néhanapján szoktam is hallgatni.
2023. ápr. 16. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Miért lenne furcsa?

Illetve tulajdonképpen mi a kérdés?

Ennyi idősen még az ember keresi a saját stílusát, nincs ebben semmi.

Idővel nyitottabb lesz másféle zenékre is, ez teljesen normális.


Bár azért ha jó női énekes akkor nézz rá például Tarja Turunen munkásságára.

Igazából évszázadokig volt talán Európa talán legmeghatározóbb és legnagyobb hatású énekesnője.

2023. ápr. 16. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
*Évtized akart az lenni, telefon valamiért úgy gondolta.(majd későbbi generáció megmondja, hogy 100 év múlva is megdörren-e a Wishmaster, nem tudjuk előre)
2023. ápr. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Hát szerintem ez a dal stílusától is függ..

Mondjuk ezek elég furcsák lennének férfi előadásában:

https://www.youtube.com/watch?v=5XOe1Xs6gwM

[link]

2023. ápr. 16. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Örülök, ha ez nem fura. Anastaciát én is hallgatok néha, ő még oké is. Tarjától csak az I Walk Alone-t ismertem, meg tudtam, hogy a szóló karrierje előtt egy finn együttesben volt. Az I Walk Alone-t meg is találtam egy coverben is, Jorn Lande előadásában, érdemes meglesni.

A 4-es által linkelt zene nem az én stílusom, belehallgattam, de bevallom, nem végig, nem tudom, fura lenne-e férfi előadásban. Igaz, vannak témák, amik furán hatnak férfitől, bár a mai világban már talán kevés ilyen van.

2023. ápr. 16. 18:55
 6/6 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem nincs benne semmi furcsa, én is mindig így voltam vele. Nem hiszem, hogy az életkorral függ össze, 25 éves vagyok már. Nyitott vagyok egyébként bármilyen zenére, de a preferencia azért még mindig megvan :)
2023. ápr. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!