Kezdőoldal » Szórakozás » Sztárok, bulvár » Michael Buble VS. Josh Groban!...

Michael Buble VS. Josh Groban! Melyikük zenéjét szereted jobban, hallgatod többet?

Figyelt kérdés

2014. júl. 24. 17:17
1 2
 1/12 anonim válasza:
100%
Josh Groban zenéjét és gyönyörű hangját szeretem és hallgatom :)
2014. júl. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 TimeaJG válasza:
100%
Josh Groban! Josh Groban! Josh Groban! Josh Groban zenéjét szeretem, azt hallgatom minden nap!
2014. júl. 25. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
fogalmam sincs, ki az a josh groban, viszont bublé karrierje elején rengeteg swing standardet énekelt, amikhez azért kell technikai felkészülés, ezért respektet érdemel.
2014. júl. 25. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

Én mind a kettő előadót nagyon szeretem, bár én is inkább Josh párti vagyok... Buble is nagyon tehetséges, de Mr. Groban minden idők legszebb hangú, legtehetségesebb, legjobb

előadója, legalábbis nekem. Az tény, hogy Michael is baromi jó énekes és nagyon szép a hangja, de egy kicsit primadonna és szerintem nem igazságos, hogy Josht sokkal kevesebben ismerik... De mint mondtam mind kettőt nagyon szeretem :)


Még jöhetnek válaszok kíváncsi vagyok mindenki véleményére...


3. válaszoló: [link]

2014. júl. 27. 19:58
 5/12 anonim ***** válasza:
Josh ! Ô a legjobb énekes, aki tényleg énekel is. Szerintem nagyon nem fer hogy õt kevésbbé ismerik el mint Bublét. Josh tetõtöl talpig zenész és nem csak elôadó! Buble halálosan untat. A hangja persze jó de kicsit túl értékelt. Josh személyiségét is jobban bírom. Tehát nálam Josh Groban az elsô, aztán jõhet Buble...
2014. júl. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 JGevi válasza:
Josh Groban! Kivételes tehetséggel van megáldva! Hallgatom minden nap!
2014. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim válasza:
Egyértelmûen Josh Groban! Buble hangjára hamar rá lehet unni...
2014. júl. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én leszek a fekete bárány, mert Michael Bublét szeretem jobban
2014. júl. 30. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Én Josht hallgatom inkább :)
2014. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Mindketten nagyon tehetségesek, jóemberek és jó barátok is... Pl. Bublé most nemrég írta a twitteren, hogy milyen jó Josh új albuma a Stages és hogy Josh a legjobb. :) Az tényleg igaz, hogy Bublé néha ilyen "primadonna", én azt olvastam egyszer vissza kellet téríteni a jegyek árát a vásárlóknak, mert előadás előtt félórával kitalálta, hogy Ő nem énekel :D De még így is szeretem!

Josh kicsit azért jobb, mert egyedibb a stílusa és több a saját száma, bár Ő is sok feldolgozást készít.

De joshnak egy albumán amin a saját szerzeményei szerepelnek főleg, minden egyes szám olyan ütős, amilyen más előadok albumain max. 1 szerepel egyszerre... Egyszerűen mindegyik elmenne egy kislemezként!

2015. jún. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!