Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Karamellt mér istenítik...

Karamellt mér istenítik annyira, amikor borzasztóan rosszul és hamisan énekel?

Figyelt kérdés
Mindíg feláll a szőr a hátamon, amikor meghallom valamelyik számát. Annyira kényszeredettek és rosszak a számai, hogy nem is értem miért szráolják ennyire.

2023. ápr. 19. 19:58
 1/9 anonim ***** válasza:
93%

Nagyobb létjogosultsága van a jelenségnek, mint mondjuk egy Varga Irénnek, pedig aztán utóbbinak is vannak rajongói.

Nem mintha szeretném Caramelt, más zenéket hallgatok, de izlésről vitatkozni nem érdemes. Van egy réteg, akinek bejön.

2023. ápr. 19. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Mert Porcukor még nála is rosszabbul énekel.
2023. ápr. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
36%
Valami a te hallásoddal lehet inkább. Technikailag pont a legteteje a srác.
2023. ápr. 20. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
28%
Egyrészt mert cigány, másrészt mert igénytelen.
2023. ápr. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
51%

"Technikailag pont a legteteje a srác."


Pont,hogy technikailag katasztrófa ráadásul semmi eredeti nincs benne,a legértéktelenebb nyugati "énekeseket" utánozza.

2023. ápr. 22. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%
Kicsit konyíthatnál hozzá, mielőtt nekiállsz sárdobálni. Nekem se kedvencem, szerintem inkább délies mint nyugatias, de képzett és gyakorlott, jó ízléssel csinálja, amit csinál. Nekünk nem jön be, ettől még szakmailag nem lesz rosszabb. Ha kilépne a komfortzónájából, valószínűleg hidaznánk, de marad a képletnél, ez van.
2023. ápr. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Konyítok hozzá bőven.Lehet,hogy tudna ha akar,de egyszerűen felszínes amit csinál ami azért is furcsa,mert a zenei alázat nyomát se látom benne.Pedig az az alap.

Az a baj,hogy sokan elhitték a megasztár meg társai zsűrizőinek,hogy ez az öszzevissza díszitgetett énekstílus elfogadható,sőt

2023. ápr. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ebben egy követ fújunk. Mondjuk érte nem akkora kár, mint Nótár Maryért, de bőven szebb világ lenne, ha nem kövülne bele a Feri se egyetlen típusú megszólalásba.
2023. ápr. 22. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Teljesen más zenéket hallgatok, de a Jelenés című dala szerintem egész jó. Ezt az egy dalt leszámítva nem is ismerem a munkásságát.
2023. jún. 8. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!