Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Csak szerintem énekel Azahriah...

Csak szerintem énekel Azahriah borzasztóan rosszul élőben?

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert egy darab negatív komment nincs a videó alatt, meg ilyeneket írnak, hogy “világszínvonal”…


Szerintem nagyon rossz.


[link]



2022. aug. 26. 07:42
A kérdező szavazást indított:
Rosszul énekel élőben
Jól énekel élőben
57 szavazat
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Közepébe belehallgattam 35 percnél, egy ritmusos magyaros dal volt, ott kifejezetten jól énekelt. Rajongója nem vagyok a srácnak de jó zenész.
2022. aug. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
94%
Nagyon kevés az olyan előadó, aki stúdió minőségben képes énekelni egy koncerten. Azahriah sem ilyen, de egyáltalán nem rossz élőben.
2022. aug. 26. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
69%
Eljàtszotta a youtube -on hogy ilyen kis intelligens normàlis visszafogott sràc aztán a mizériàja utàn kiderült hogy egy kis csicska ő is.. csalódtam benne , a zenéje meg nem fogott meg ha azt lehet zenének mondani.. varom a lepontozàst
2022. aug. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem értem miért ez a magyar popzene... pusztulat
2022. aug. 26. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
27%

#3, #4

Nem az volt a kérdés, hogy neked tetszik-e.

2022. aug. 26. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 NTBS ***** válasza:
100%
Nem.
2022. aug. 26. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
96%

Tényleg rosszul énekel, ezen nincs mit szépíteni, aki tagadja az elfogult vagy botfülű… Tehetséges dalszerző, de nincs meg a hangja és a technikai tudása, hogy elénekelje a saját dalait.


Nem hozza még az átlag popénekes szintet sem, hanem kifejezetten rosszabb… Hát konkrétan sorokat nem tud befejezni, mert elmegy a hangja, illetve levegő után kapkod.


Ha én ezért fizettem volna, akkor nagyon csalódott lennék…


A Szigetes koncertjén meg annyira túl tolta az autotunet, hogy a számok között Missh hangon beszélt.


Az “Egy jóasszony minden megbocsát” című számot elénekelni, pedig kifejezetten ízléstelen volt. Illetve szerintem a “10/2-es gádzsit is megbaszom” kikiáltás is csak Őt minősíti, ettől nem lesz menőbb… Igaz, ez utóbbiak nem az énektudás témaköréhez tartoznak, szóval ennél jobban nem megyek bele.

2022. aug. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
9%

Egyáltalán nem énekel rosszul. Nekem nem tetszik ez a zene, de szerintem jól csinálja amit csinál.

Amit én hallok, hogy egy kicsit erőtlen a hangja. Egy kicsit jobban meg kellene támasztani izomból a hangokat.

A közönségnek viszont nagy fekete pont. Teljesen halottak. [link] valami ilyesmi megmozdulást illene csinálni, ha már a kedvencetek áll a színpadon...

2022. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

8: mert a csávó egy nulla, más előadók még a nyelvi korlátok ellenére is több interakcióra képesek a közönséggel nála.

Amúgy csak be volt állva a felvételen, vagy valami fogyatékossága van?

2022. aug. 26. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
80%

Már hogy énekelne jól? Nem tud sem jól énekelni, sem gitározni, és dalt írni sem. Én értem, ha valaki rajongó típus, meg ez most a divat, de legyen már egy kis kritikai érzékünk.


Azariaz nem zenész, hanem egy zenélgető celeb. Még ehhez mérten is kevés, amit tud. Egy csomó celeb jobb zenész nála, színészek, sportolók stb.


Azariah hallgatása közben hol szégyellem magam, hol röhögök.

2022. aug. 28. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!