Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek ez jó zene?

Szerintetek ez jó zene?

Figyelt kérdés

Porter Robinson & Madeon - Shelter

https://www.youtube.com/watch?v=fzQ6gRAEoy0



#anime #Ed Sheeran #Porter Robinson #Anime music
2023. ápr. 27. 08:48
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem nem jön be. Porter Robinsontól nekem csak a legelső számai tetszenek, amik még olyan dubstep-esek voltak. Saját és elfogadott meghatározásában complextro. Spitfire albumról pl the state.


Madeon neve ugyan rémlik, de nem tudok társítani hozzá fejből semmit. Oké, keresés után megvan... szerintem én 10 éve nem hallgattam már ezt a stílust. Finale száma ismert nekem 😃


És akkor rátérve a kérdés tárgyára: a zene amúgy nagyon jól producerált, kiváló. Számomra viszont unalmas és elcsépelt. Nem igazán fog meg... oké nem mai, de már a megjelenésekor is elcsépelt volt ez a stílus. Bár én pl így vagyok alan walker-rel is. Mire a faded toplistás lett, addigra nekem az a stílus már rég elcsépelt lett. Kb minden második gaming videóba ilyen zenék kerültek akkoriban.

Mostbez a szám nem annyira elcsépelt, mint a faded volt.


Ja, szóval nehéz megérteni a zenét, mert csak apróságok választják el a 10 ezres és a milliárdos nézettséget.

Ez a szám mindenképp egy siker, mert ki tudott törni egy szűk hallgatóréteget érdeklő stílusból, több tízmilliós nézettséget ért el. Valami van benne, ami miatt más, és bevonzotta az embereket. Na aki ezt meg tudja mondani, hogy miért, az elmehet a következő Max Martinnak.

2023. ápr. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is laposkás, nagyon sokszor lerágott csontokból egy kis kiállítás. Van egy részem, ami képtelen elhinni, hogy ezek az emberek élvezik egy kicsit is azt, amit zenélésnek hisznek. Egyedül a kocka oldala elismerésre méltó, de mintha művészetre allergiásoknak készülne.
2023. ápr. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!