Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerinteteka Depeche Mode...

Szerinteteka Depeche Mode tényleg depresszív?

Figyelt kérdés
A barátaim mindig azzal jönne, hogy "kapocsoljam már ki, milyen gyászmuzsika ez, olyan érzés, mintha kriptában lennénk, félelmetes, olyan mint egy temetés" stb. Szerintetek ez igaz?

2013. aug. 10. 21:26
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
valóban depresszív , industrial zene, de annyira már nem ahogyan a barátaid leírják, azért nem funeral doom zenéről van szó, egyszer kapcsolj be nekik egy olyat :)
2013. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg van egy olyan hangulata, de a barátaid azért túloznak...:D Mellesleg engem jobb kedvre derít a zenéjük, imádom őket:D
2013. aug. 10. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%

Én inkább komolyabbnak, elmélyedősebbnek tartom a zenéjüket. A mai sok tinglitangli szarhoz képest lehet, hogy a filozofikusabb hangvétel miatt sokaknak gyászosnak tűnik, de nekik azt javaslom, hogy hallgassák a vörk hárd pléj hárd vörk hárd pléj hárd szarokat, meg avicicit meg ezt a sok mai színvonaltalan ökörséget.


Én mostanában ezt naponta 20x-30x is meghallgatom, sokkal jobb, mint a nagylemezes kivitel.


A Delta Machine album Broken c. száma, de stúdióban eljátszva, nagyon jó hangszereléssel. Nálam ez az igazi igényes zene:


http://www.youtube.com/watch?v=ny4FHpYhI6g

2013. aug. 12. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Igen, a Broken egy gyonyoru szam, ami kiszoritja belolem a levegot is, ha hallom. Broken studio session 4EVER. :3

(mobilon nincsenek ekezetek sajna... :( )

2013. aug. 12. 09:57
 5/21 anonim ***** válasza:
100%

És ha megfigyeled, a studio session sokkal jobb zenei aláfestést kapott, mint az album verzió.


Annyira el van találva benne az összes szintetizátorszólam, hihetetlenül jól sikerült szám.


Én 41 éves vagyok már, fiatal srácként nagy Mode-os voltam, Dave haj, ruhák, totál hardcore DM életérzés. Aztán eltávolodtam a zenekartól, de most újra nagyon sokat hallgatom őket. A Broken studio session-t van, hogy egy nap 50-60 alkalommal és nem unom meg. Magam is meglepődtem ezen.

2013. aug. 14. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Húha. :) Hát akkor én elég fiatal vagyok. Januárban leszek 14 (pont annyi vagyok mint Maga, csak a számok megfordítva :D ), de imádom Dave-et és a DM-t. :) Az egyetlen férfi, és az egyetlen együttes. Örökké. :)
2013. aug. 14. 08:18
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
Nos, a sok mai szarral összehasonlítva a Mode sokkal tartalmasabb, sötétebb árnyalatú zenét játszik. A Bieber és társai fanoknak Dave és Martin alkotásai tényleg emészthetetlenek, de a baj velük van, nem a bandával.
2013. aug. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

A 41 éves rajongó vagyok. Azért ne magázódjunk már, ha kérhetem :))))



A minap jártam úgy, hogy meguntam a sok avicicit meg dévid gettát, meg akont, meg iinfinitit és a sok sablonos szart a munkahelyemen (egy telekommunikációs cég ügyfélszolgálatán dolgozom, egész nap megy az IPTV-n az MTV) és a nagy TV-re behívtam a youtube-ról a Broken studio sessiont. Egyből azt kérdezte a kollégám, hogy nem nyom-e le ez a zene. Mert belátja, hogy igényes, de neki nyomasztó. Hát nekem meg ez a sok "stranpapucsban hepik vagyunk" stílusú hülyegyerek zene nyomasztó.

Kinek a pap, kinek a paplan....

2013. aug. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Istenem, most mondjam azt, hogy a minőséget meg kell hallani? :D De érdekes, mert a párom is és anyám is falnak megy a Mode-tól. Pedig anyám elvitte tőlem a Muse-t, a Placit és a Hurts-öt is, de a Mode az nem megy neki. Mondtam, hogy "De azt ugye tudod, hogy ezeknek a bandáknak mind-mind a Depeche volt az alapja?"
2013. aug. 14. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%

Légyszíves, mutasd meg a barátaidnak ezt a számot, akik azt mondják, hogy a DM depresszív, és légyszi mondd meg nekik a nevemben is, hogy hallgassák végig :) Köszi! :)

http://www.youtube.com/watch?v=6G2Dya_Eb6g

2013. aug. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!