Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Rock zenét szerető lányok...

Joe112 kérdése:

Rock zenét szerető lányok inkább nők (korom miatt) Egyedül is elmentek koncertre? 45f

Figyelt kérdés

2023. ápr. 27. 16:26
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Volt hogy egyedül mentem,de inkább pasival szoktam.
2023. ápr. 27. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én pasi vagyok, de én legtöbbször egyedül megyek. Nincs olyan ismerősöm aki eljönne velem. Legközelebb a Rammsteinre megyek egyedül. Inkább megyek egyedül mint hogy kihagyjak egy olyan koncertet ami érdekel csak azért mert nincs aki eljönne velem.
2023. ápr. 27. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Jól teszed ha így teszel🙃

Én sajnos még "nem nőttem fel"🙂

Köszönöm a válaszod🙂

2023. ápr. 27. 19:52
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Sokáig én is úgy voltam, hogy egyedül ciki. Hívogattam ismerősöket hogy lesz X koncert nem érdekel, nem megyünk stb. Aztán meguntam. Azt mondtam ha egyedül hát egyedül de elmegyek. Inkább gyűjtök élményeket mint hogy azon depressziózak hogy senki nem akar jönni velem. Voltam már Rolling Stoneson, Iron Maidenen, RHCP-en, meg jó pár magyar zenekaron is. Puskásban lesz idén Rammstein, arra egyedül megyek, de a Gunsra nem.
2023. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csajt akarsz fogni?
2023. ápr. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Részemről ez teljes mértékben koncert- vagy helyszínfüggő. Nem fogok hazudni, fiatal nőként azért ad valami biztonságérzetet az, ha van mellettem valaki. Viszont egyedül is feltalálom magam, és ha a kedvenc előadóimról van szó, nem sokat gondolkodok azon, hogy elmenjek-e.
2023. ápr. 27. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Mindenképpen jobb valaki olyannal menni aki élvezi ezt az irányt!

Csajt fogni?

Öcsi ébredj fel🤣🤣🤣

2023. ápr. 27. 21:33
 8/9 anonim ***** válasza:
Bár én fiú vagyok, és teljesen más stílusú zenét hallgatok (olyat, amit Magyarországon csak egy nagyon szűk réteg ismer), de simán elmegyek koncertre egyedül is, még ha az ország másik felén is van. Szerintem nincs ebben semmi gáz, az egyedüllét nem feltétlenül jelent magányosságot, és egyedül is nagyon jól tudod érezni magad ;)
2023. ápr. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Mivel a környezetemben senki nem hallgatja azt amit, én, így igen, elmegyek. Egyébként ha többen mennénk, akkor is lennének olyan problémák, hogy akkor kapunyitásra menjünk, annál is előbb, vagy az első előzenekar után; hova álljunk, előre vagy hátra stb. 43N
2023. ápr. 28. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!