Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Tudnátok segíteni egy régi...

NinaSimone kérdése:

Tudnátok segíteni egy régi house zene megtalálásában?

Figyelt kérdés
Tudom ez így tű a szénakazalban, de hátha szerencsém lesz. A 90 -es évek második felében volt sláger a klubbokban. Szöveg nincs benne. Attól, hogy dúdolgatom a shazam nem ismeri fel :D :D Talán a Mellow Trax - Phuture Vibes zenéjére hasonlít. A fő dallama olyasmi, ami hasonlít a harmónika hangszer hangzásához, nyilván nem az, de egy éles, magas hang. Valaki esetleg? Tippek? Köszönöm előre is.

2023. ápr. 28. 17:40
 1/7 elistvan ***** válasza:

Esetleg ez? Dj Frog & The grim Reaper - Follow me

https://www.youtube.com/watch?v=GNmr2IEx5xc

2023. máj. 25. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm válaszod, de nem a Follow me. Amit én keresek abban nincs szöveg. De amúgy egy korszak egy stílus. :)
2023. máj. 25. 18:47
 3/7 elistvan ***** válasza:
BBE - Seven days and one week?
2023. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 elistvan ***** válasza:
Esetleg az akkori Westbam vagy Marusha számokat is érdemes átnyálazni.
2023. máj. 26. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Neked is köszönöm a válaszod "Elistvan" de nem BBE. Lehet Westban-ot és Marusha-t átkéne hallgatnom. Valamiért nekem úgy rémlik, hogy egy "slágeres" előadó lehetett. Tudod voltak azért abban az időben, olyan zenék, mint a Greece 2000 vagy a Cafe Del Mar. Pedig azok az előadók, akik ezeket az örök darabokat késztették, utána nem ontották a siker számokat.....
2023. jún. 3. 09:31
 6/7 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=CHsNQlboq-8

Tudom, hogy nem ez, csak úgy itt hagyom :)

2023. jún. 3. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szerettem a Pull Overt!!!De pl. Speedy J -nek volt a Kreck című zenéje. Imádom a mai napig :)
2023. jún. 3. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!