Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit gondoltok Azariah dalSZÖVE...

Mit gondoltok Azariah dalSZÖVEGEIRŐL? Valóban olyan mély mondanivalóval bírnának?

Figyelt kérdés
Elismerem a srác tehetségét, szoktam is hallgatni számait, de nem értem amikor emberek arról beszélnek, hogy mennyire “mély”-ek a szövegei és kell egy szint, hogy megértsd/átérezd, színt visz a magyar zenébe az intellektuális szövegeivel stb…Nos teljesen elképzelhető, hogy nekem nincs meg az a szint, hogy értsem, de pl.: Ott van Quimbytől a Magam adom (hogy egy példát hozzak) és bár nem a stílusom, de arra rá merem mondani, hogy na az elég mély és intellektuális. De mondhatnám pl.: Az otthontalanság otthonát is. Vagy pl.: egy József Attila Eszméletre azt hiszem nincsenek szavak, hogy milyen mélységek vannak zseniálisan megfogalmazva a sorok között, amiknek a negyedét még mindig nem értem, de ahogy nő az élettapasztalatom, úgy egyre több sort tudok ráhúzni az életre/vagy saját érzéseimre, és nem egyszer elsírtam magam az olvasása közben, vagy libabőrös lettem stb.

2023. máj. 1. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
87%

Különösebben nem ismerem az előadót.De belehallgattam néhány dalába. Hát..Mondjuk ez nekem nem tűnik olyan nehezen megmászható intellektuális magaslatnak :


"Ha még várnék ezeregy évig hova mennél el?

Tudom révbe értél rég, nekem marad a magány

Tudom most is hallod a gondjaim, mégsem érzed át

De ha kicsit tisztul a szívem és a szíved

Újra visszavársz

De miafasz

Már ezer éve erre vártál akkor mi aggaszt?

Most eskü úgy csinálok mindent hogy az nyomot hagy

És majd egy pillanatra teszem fel az életem

Az idő csak az egyetlen ami Kiakaszt

Icipici Azi túlságosan fiatal

Bár a testvéreim tudják jól hogy mi a baj

Pár évig még tolom aztán ég veled

Tudom lesz még rosszabb de még jó

Már a zsebemben ott lapul a dinero.

Igaz csak a fele mer a kezemen a béklyó

Ne keseregj kérlek

Az hogy nem állok ki magamért azt fixen hamis info..."

2023. máj. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
77%
Vannak számai amik mely mondanivalóval bírnak és vannak trash zenei is mint minden más eloadonak ami inkább rádió barát és felkapottsagra megy.
2023. máj. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
48%

Nekem pl az eddigi legmélyebb az új zenében az eleje. Rampapapam...

Mindenki megfogadhatná az ott elhangzottakat

2023. júl. 22. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!