Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah videoklippekben...

Azahriah videoklippekben milyen ügynökségtől vannak statiszták?

Figyelt kérdés

Régóta érdekel ez a téma,viszont most az új azahriah videók engem annyira megfogtak,nagyon szivesen szerepelnék bennük,lennék akár a 10edik napszemüveges asztal alatt fekvő lány is,csak nagyon tetszik ez a világ,szivesen belenéznék.

24 éves vagyok,karakteres,sportos testalkat,tetovált szeretek táncolni, fotozkodni,bevallalos vagyok mondjuk egy extrém hajvágás vagy festés nem tartana vissza…

Esetleg akinek van ilyen téren tapasztalata,hogy lehet ilyen helyekre jelentkezni? Mik az elvárások?

Köszönöm !!



2023. máj. 2. 13:09
 1/5 anonim ***** válasza:
13%
Azahriah egy NER-es ügynök! Be akarják építeni a balos közösségbe, hogy belülről tudjon bomlasztani! Aki a NER médiában visszatérő vendég, az nem lehet kormányellenes!
2023. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
😅😅😅
2023. máj. 2. 16:40
 3/5 anonim ***** válasza:
Most még nevetsz, de figyeld csak meg, hogy fog villogni Orbán mellett pár hónap múlva. akkor majd emlékezz rám.
2023. máj. 2. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Azt hogy ez mindig így van-e abban nem vagyok 100% biztos, de a legutóbbi klippjéhez pl egy rajongói facebook csoportban kerestek statisztákat.
2023. jún. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
XD én is lennék statiszta bármilyen videóklippben
2023. okt. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!