Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Adam Lambert Muffin man be mi...

Adam Lambert Muffin man be mi a poén?

Figyelt kérdés
2023. máj. 14. 22:44
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Nem voltam benne, mit értessz ez alatt, de utána olvastam neten, és ezt találtam:

"The internet is totally living for Adam Lambert‘s performance on Monday night’s (April 17) episode of That’s My Jam, where he gave a spot-on impression of Cher while singing “The Muffin Man.”


The American Idol Season 8 runner-up (and now Freddie Mercury’s replacement as the frontman of Queen) spun the Wheel of Musical Impressions on Jimmy Fallon‘s new game show, which gave him the task of singing the famous nursery rhyme as the iconic pop star.


“Do you have a Cher in you?” Fallon asked to which Lambert dramatically flipped his hair.


It came as no surprise that the singer was able to blow the audience away when he began the song to the tune of Cher’s “Believe.” When his act ended, Fallon naturally bowed to him as he said, “How do you do that? How do you make that good? Cher will be very proud!”


Lényegében:

Fellépett a That's my jam műsor egyik előadásán, ahol ha jól értelmezem, a számot Cher hangján énekelte, az énekesnőként adta elő, és nagyot alkotott vele, az emberek imádták.

2023. máj. 16. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

[link]


Csípőből leimprózta a gyerekdal szövegét Cher Believe című számának zenéjére és dallamával. Szerintem azért ez nem kis teljesítmény. :)

2023. jún. 12. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!