Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Racz Gergö koncert A38 Koncert...

Racz Gergö koncert A38 Koncertteremben 50 fölött?

Figyelt kérdés
Külföldi ismerösöknek 50 fölött és 20 éves gyerekének, mutatnám meg Budapestet, szeretném őket elvinni egy koncertre. Nem ismerem a Budapest szórakozohelyeket. A38 Koncertterem csak a fiatalabb 18-25 éveseknek érdekes? Nem szeretném, ha csak ők lennének az egyetlenek ebben a korosztályban és ciki legyen, ne engedjék be őket. Szerintetek?

2023. máj. 18. 16:34
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Beengedni biztosan be fogják őket, nem hallottam még felső korhatárról sehol.

Hogy egy általuk nem ismert, véletlenszerűen választott magyar előadó koncertjét élvezni fogják-e, az kétesélyes.

2023. máj. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Illetve pontosítanék: például a játszótéri játékokon előfordulhat felső korhatár is. Koncerteken, szórakozóhelyeken ilyenről még nem hallottam :)
2023. máj. 18. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nyitottak és érdeklődőek, ha a zene nem is az övék, azt mondták a nyelv miatt biztos érdekes. De nem akarom őket tinidiszkóba vinni. Köszönöm a válaszod.
2023. máj. 18. 16:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Ha nyitottak az újdonságokra, akkor valószínűleg attól sem fogják magukat kínosan érezni, hogy kicsit az átlagéletkor felett járnak.


Megnéztem 1-2 Rácz Gergő koncertvideót. Talán már nem a "tinidiszkó" kategória, de ránézésre a huszonéves korosztály a jellemző, elvétve vannak talán idősebbek is.

https://www.youtube.com/watch?v=QV1eeCpU7J8&ab_channel=Gerg%..

https://www.youtube.com/watch?v=BNt5a4dMmXg&ab_channel=sziva..


Maga a helyszín is jó ötlet, közel a belváros, ami este (is) nagyon szép, külföldiként meg főként újdonság. Az egész egy hajón van a Petőfi-hídnál kikötve, ami turistaként főleg érdekes lehet.

2023. máj. 18. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!