Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van az, hogy a zenében...

Miért van az, hogy a zenében amit csináltam a vokál sokkal halkabb lett ahogy belépett a zongora, basszus és az összes dob hang?

Figyelt kérdés
Jelenleg már a hatodik zenémen dolgozom. Eddig ilyen problémám nem volt. Viszont most megtörtént. Szóval a lényeg az, hogy a vokál elég hangos amikor csak a dobok mennek vele vagy csak a zongora. De együtt az egész, plusz a basszus megszólalása közben jóval halkabb lett. Elnyomják az éneket. Egyébként a vokálra tettem egy reverb-et, visszhangot és egy kompresszort. Először azt gondoltam, hogy a kompresszor lehet a gond. Ezért levettem róla, de az eredmény nélküle is ugyan az lett.

2023. máj. 23. 07:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Jól hallod, elnyomják. Adj rá egy kis kakaót.
2023. máj. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én nem adnék rá kakaót, a többit venném lejjebb hogy maradjon természetes a hangzás.
2023. máj. 23. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!