Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » A kotta jelölésekről magyarul...

A kotta jelölésekről magyarul hol olvashatnék a neten? Olyan érdekelne, hogy szünet jelek, magasabban a hangjegyet stb, tehát a mindenféle jelek jelentései.

Figyelt kérdés
Sziasztok online elkezdtem próbálgatni zenét irni 1 weboldalon. A hangjegyekről találtam magyar forrást, de az egyéb jelekről, pl pontok, mindeféle vonalak a hangjegyek között és hasonlók ,ezekről nem találtam semmit, tudnátok ebben segiteni? köszönöm.
2023. jún. 6. 12:58
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
2023. jún. 6. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1es köszönöm, ugye ezt legális nézegetnem? Tudom buta kérdés de rá van irva, hogy csak belső használatra :)
2023. jún. 6. 14:52
 3/6 anonim ***** válasza:

#2 valószínűleg nem, de nagyon sok mindent csinálunk ami nem legális. A Nav mindenesetre nem fogja rád törni az ajtót. (Bár ki tudja ugye)


De hogy mit jelent az hogy belső használatra? Jó kérdés. Vagy arról van szó hogy ez nem kerül kereskedelmi forgalomba, vagy az hogy a megértéséhez mindenképpen tanár magyarázata is szükséges.


Szerintem önmagában is megállja a helyét, de tény hogy egyes részek el vannak nagyolva és bizony meg kell dolgoztatni az agytekervényeket hogy mindent jól megérts, mert szájbarágósnak semmiképpen nem mondanám.

2023. jún. 6. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
4 valószinü legálisan nyilvános, mert megtaláltam a linket az iskola weboldalán, ha te vagy a posztoló köszi, tényleg részletes.
2023. jún. 6. 15:41
 5/6 anonim válasza:
0%
Könyvtárban keresnék inkább.
2023. jún. 6. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5 az nem megoldható mozgássérült vagyok, ezért a neten kerestem, de köszi a tippet.
2023. jún. 7. 10:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!