Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Lehetséges, hogy alvó zeneművé...

U. Xorter kérdése:

Lehetséges, hogy alvó zeneművész lennék? Gyerekkorom óta Mozartot megszégyenítő melódiák vannak a fejemben, de sajnos nem tudok se énekelni, se kottát írni, sem pedig semmilyen hangszeren játszani.

Figyelt kérdés
Reménykedhetek abban, hogy egyszer csak lesz olyan technológia (valami agy-gép interfész), amivel exportálhatók az elmeszüleményeim? Vagy inkább kezdjek el kottát írni tanulni? Sajnos abszolút hallásom sincs, de cserébe lelkes vagyok. :)

2023. jún. 11. 22:05
 1/3 Kucc ***** válasza:
100%

Szerintem kezdj el egy hangszert tanulni, megismerni. Ha nem is tudod mivel kezdj a legalapabb a zongora, és egyszerű megtalálni rajta a hangokat.

Utána könnyebb lesz lejátszani(esetleg ha megtanulsz kottázni akkor leírni is a jövőnek)

Szerintem mindenképp fektess bele munkát, ne várj a csodára!

Üdvözlettel: Egy feltörekvő zenésztárs

2023. jún. 11. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
“Megszégyenítő”???😂😂😂😂😂😂
2023. jún. 11. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Én azt tudom javasolni,hogy azokat dallamokat,amelyekre emlékszel,próbáld meg valahogy feldúdolni egy hangrögzitőre (pl.mobilra),s ezt valaki hátha le tudná kottázni.Vagy lejátszani valamilyen hangszeren.

Ugyanis Keith Richards is úgy szerezte egyik slágerét,hogy álmában hallotta a dallamot.Mikor felkelt,feljátszotta magnóra,s visszaaludt.A magnó persze bekapcsolva maradt,s felvette a horkolását is.

2023. jún. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!