Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért van a kortárs zeneművész...

Miért van a kortárs zeneművészetnek ennyi abszurd, poszt-szürreális skizoid eleme?

Figyelt kérdés

Az olyan előadók, mint Travis Scott, Kanye West, Drake és így tovább életidegen hangulatot teremtenek a koncertjeiken, zenéikben. Viszont ez lett a divat, erre van igény, több, mint 1 billió ember hallgatja Travis Scottot.


Van egyébként egykét fülbemászó darab, mint a "Sicko Mode", de mégis olyan földön kívüli érzése támad az embernek.


2022. aug. 12. 22:31
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
57%
1 billió ember hallgatja? Az tényleg nagyon sok, több mint amennyi van.
2022. aug. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
78%

Zeneművészet?

Szerintem ezt gondold át újra.

2022. aug. 13. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

1: igen, spotify-on 1 milliárd (billió) ember hallgatta meg Travis Scott zenéit.


2: kortárs zeneművészet, ha tetszik ha nem.

2022. aug. 13. 15:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Kortárs zeneművészet, mint Travis Scott, Kanye West, Drake? :)


Tehetségtelen bojácák, akiket egyes befektetők felkaroltak.

Ők mind a baromzene képviselői. Igazi csőcselék.

2022. aug. 13. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
Mégis 1 milliárd ember hallgatja őket és meghatározzák a kultúrát. Van egykét koncertjük, ami elég menő. Kanye West pl. vallási elemeket is felhasznál, és liturgikussá teszi a fellépéseit.
2022. aug. 13. 15:55
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Kedves kérdező.


Van egy mondás, ami így szól:

“Egyél szart! Milliárdnyi légy nem tévedhet!”

Főleg úgy, hogy zene kultúrát nem is oktatnak és a média neveli a fiatalokat, középkorúakat zenei életre.


Pár megállapítás:

“Napjaink zenéje, szinte már istenverése.” Schneidel

“Nem mindenki muzsikus, akinek hangszere van.” Varro

Nem mindenki énekes, aki hangot ad ki magából.


“A ritmus és a harmónia hatol be legjobban a lélek belsejébe.” Platón

Az igazi zenemű megérinti az ember lelkét és emelkedetté, logikussá, rendszerezetté teszi az embert (működését).


Na erre a mai, általad írt baromzenészek nem képesek.

A mai zenék az ember alantas ösztöneit célozzák meg logikátlanul, ide-oda csapongva. Nem teszik az embert fegyelmezetté, rendszerezetté.


Hidd el, tapasztalatból írok, mert úgy hip-hop, rap, rnb, dance, punk, rock, house, techno zenét is hallgattam.

Viszont nyomába sem érhetnek az általad közzétettek a géniusz Mozart-nak, Beethoven-nek, Kodály Zoltánnak, Liszt Ferencnek, Haydn-nek stb.


Az igazi zene megérinti az ember lelkét és felemeli:

https://www.youtube.com/watch?v=p_qqVq5QbWw&list=RD7t6we8XCk..

2022. aug. 13. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
6: jaj ne, egy boomer!
2022. aug. 13. 16:51
 8/16 anonim ***** válasza:

35 évesen boomer vagyok. 😂


Vicces vagy és tudatlan.

2022. aug. 13. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
79%

Meghallgattam a “kortárs zeneművész” (látszik, hogy fogalmad sincs a jelentéséről) Travis Scott - Sicko mode c. “alkotását”.


Ez a zene a tipikus - hülyegyerek színvonal.

Fogalmad sincs kérdező a zenei kultúráról, mert téged is a média nevelt, nem kaptál megfelelő, minőségi, megalapozott zenei oktatást.

2022. aug. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Ugye tudod, hogy amit csinálsz, az ad hominem érvelés? "Fogalmam sincs a zenei kultúráról" közben fogalmad sincs, hogy milyen zenéket hallgatok. Szeretem a klasszikus zenét és a metált is, Bachot, Iron Maident is hallgatok.

Az, hogy te lenézel egy műfajt, mert már kiöregedtél belőle, az nem azt jelenti, hogy egyből sz*r. Ezért írtam, hogy boomer vagy.

A kérdés egyébként nem erre irányult, de kötve hiszem, hogy tőled választ kapnék.

2022. aug. 13. 19:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!