Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Melyik vagy ki a legjobb rock...

Melyik vagy ki a legjobb rock metal zenei manager Magyarországon? Melyik a legjobb Studio erre Magyarországon és környező országoknan? Melyik a legjobb zenei jogvédő egyesület erre Magyarországon és környező országokban?

Figyelt kérdés
Az első kérdés érdekel igazán a többit csak feltettem, ha már nekiálltam kérdezni szóval, ha nincs elég időd akkor csak arra írj választ a többi nem annyira lényeges mert, ha azt tudom akkor már a többi is elég valószínű, hogy megoldódik, elvégre is ezek intézése is beletartozik ebbe a munkakörbe. Köszönönöm tisztességes, reális és releváns válaszotokat! Incék, troll face-k kíméljenek! Ez nem az a kérdéskör és kategória amúgy se!

#Magyarország #legjobb #Legjobb rock metál zenei manager magyarországon #Rock metal zenei manager #Zenei manager
2023. jún. 21. 15:24
 1/1 A kérdező kommentje:
Amugy felvetődött bennem a kérdés,ha már ìgy beindultam és belevetettem magam r&r rock metal szakma mélyébe Melyik vagy ki a legjobb zenei manager az USA ban vagy Európában? Lehet ugyanis jobban jár az emberfia ha inkább errefelé nézelődik ilyen téren vagy erre is.
2023. jún. 22. 02:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!