Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Sziklamászó/Via ferrata társaság?

Sziklamászó/Via ferrata társaság?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Szerintetek hova érdemes csatlakozni, ha szeretnék kezdőbb, amatőr szinten főképp itthoni, és közelebbi olcsóbb külföldi helyeken társaságban Ferratázni vagy sziklát mászni? Nincsenek egyelőre versenyzési, vagy magashegyi ambícióim, csak szeretném jól érezni magam és jó helyeken mászni. Főképp fiatalokhoz, 20-30 évesekhez csatlakoznék. Létezik itthon ilyen, van valakinek tippje, kiket érdemes keresni? Budapest környéke előny.



2022. jan. 4. 09:28
 1/2 anonim válasza:
Esetleg Facebookon bizonyos csoportokban körbenézhetsz. Van a Vasalt utaknak csoportja, ha jól emlékszem. Nekem már nincs Facebookom. Tatabánya van a legközelebb, azt hiszem, ott tudsz bérelni felszerelést, és biztos vagyok benne, hogy készséggel válaszolnak mindenre. Interneten szoktak meghirdetni Via ferrata túrákat, azokhoz lehet csatlakozni. De ha összebeszélsz pár barátoddal/munkatársaddal, nektek is indítanak túrát.
2022. jan. 6. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, felszerelésem már van, meg Ferratáztam már tavaly párszor, csak sajnos a csapat feloszlott, ezért keresnék más társaságot is. Szóval emiatt szeretnék olyan fb csoportokat keresni, akik szintén fiatalok, nem teljesen kezdők, és nem csak külföldi, drágább túrákban gondolkodnak. Egyelőre nem igazán találtam, ezért kérnék még tippeket.
2022. jan. 8. 08:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!