Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Valami ilyen kicsit pörgős-bul...

Valami ilyen kicsit pörgős-bulizós retró-szám van; hogy "Gyönyörű lady/néni/baby, a neve Méry"? Van ilyen?

Figyelt kérdés

Megint beugrott valami, valamilyen régi számból. :)


Légyszi aki rájött, mi ez, írja meg; vagy akinek van megoldáshoz közelebb vivő tippje. :):)



2023. jún. 24. 16:09
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:

Kicsit ilyesmi a stílusa, csak magyar, meg még nemtom, lehet, hogy ennél még egy leheletnyivel gyorsabb; vagy csak egyes részeiben.


Haddaway - What Is Love


Talán 80-as évekből származhat, vagy még a 90-es évekből, de max 2005-ös, de szerintem 2005-nél azért korábbi.


Meg még valamiért eszembe jutott a Midnight lady-című szám, de arra annyira nem hasonlít,azt jól fel kéne pörgetni hozzá. :):)


Meg még pl a Szomorú szamuráj is eszembe jutott.


Meg még Ricky Martin neve, neki is hasonlít a stílusa, meg még Enrique Igleisias is eszembe jutott róla.


Plusz, van még valami focis-hangulatú dal (nem a 'Maria/ Un Dos Tres' Ricky Martintól, de mindjár meghallgatom majd, de szerintem nem az lesz)

Valami ilyen van benne; annak is hasonlít a stílusa; ennek a címét is keresem, ha valaki tudja, ne tartsa magában; de majd erre is lehet, hogy kiírok egy külön kérdést; mert tényleg erről sincs gőzöm se, hogy mi ez.

"tell me what is shame what is wrong" ez is valami pörgős féle. Lehet amúgy, hogy Ricky Martin ez a támpontos-dal. Ennek a shame- esnek van még egy pici Pet Shop Boys-os hangulata. (pl Go West, It's a sin, Always on my mind,stb.)


Plusz még, valamiért eszembe jutott a Fiesta Csordás Tibi-s dalokkal; amúgy lehet, hogy valami Fiesta lesz az (amiről szól a főkérdés, tehát az eredeti dal, amit keresek, amiről kiírtam) , mert ez egy jó támpont lehet; amúgy igen, eléggé olyasmi a kérdésben keresett első szám; tehát, amit keresünk, az a gyönyörű lédi-s.


Plusz még valamiért a Gloria Estefan-tól a Conga/Konga is eszembe jutott valamiért. Talán lehet, hogy a stílusból adódóan. :):)

2023. jún. 24. 16:23
 2/14 anonim ***** válasza:
Korda György - Lady N
2023. jún. 24. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Nem ez az. Mérinek/Mary/Marie-nek hívják.
2023. jún. 24. 16:26
 4/14 A kérdező kommentje:
Így van a dalszöveg,hogy Gyönyörű lédi(?) , a neve Méri.
2023. jún. 24. 16:27
 5/14 anonim ***** válasza:
2023. jún. 24. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Mostr még a hangján gondolkodom; arról eszembe jutott pl a Napóleon Boulevard, ahogy próbálom felidézni; meg még a Bon Bon is pl. Meg még pl Skorpió, Metro-együttesek
2023. jún. 24. 16:30
 7/14 A kérdező kommentje:
Magyar számot keresünk,
2023. jún. 24. 16:31
 8/14 anonim ***** válasza:

4


Hát,akkor szerintem erre gondolsz:

[link]

2023. jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Pasi énekli. Simán lehet, hogy valami Fiestás dolog lesz, oda is stimmel a hang, nem tudom pontosan visszaidézni. Majd átkutatom a Fiestás számokat. :):) Addigis, ha van olyan dal, amiben szerepel az a rész, amit leírtam;és valakinek beugrik; ne mulasszátok el leírni. :):)
2023. jún. 24. 16:35
 10/14 anonim ***** válasza:
2023. jún. 24. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!