Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Aki zenét csinál, ti mit...

Aki zenét csinál, ti mit használtok inkább hozzá fejhallgatót vagy hangfalat?

Figyelt kérdés
Én hangfalat használok, mert valahogy jobban kihallom a zenét, főleg a vokált. Illetve egy youtube videóban is valaki arról beszélt, hogy szerinte is jobb hangfalat használni.

2023. jún. 28. 07:42
 1/4 anonim ***** válasza:
36%
"csinál" :D Egyébként én fülest szoktam. Jobb minőségben hallom, mint bármilyen hangszóróból.
2023. jún. 28. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
75%
Stúdió minőségű fejhallgató a megoldás, ha van rá keret. Sajna combos az áruk...
2023. jún. 28. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Monitor Hangfalat
2023. jún. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Megírni, hangszerelni, összedobni teljesen jó lehet valami hifi is, a szobád úgyis alkalmatlan egy nagyobbacska monitorpár előnyeit kihasználni. Demó szinten jó nyitott stúdiófejhallgató jó lehet mixhez, rövid sprintekben. Mastert nem fogsz otthon csinálni. Nyilván ha vonz, megéri játszani vele, de tudd, hogy az nem az a műfaj, hogy megtanulom és jó leszek.
2023. jún. 29. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!