Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Milyen fejhallgatót/fülhallgat...

Milyen fejhallgatót/fülhallgatót használtok edzéshez?

Figyelt kérdés
Olyanra lenne szükségem ami ár-érték arányban megérné, jól szóljon és természetesen nem esne ki/le a fülemről:)

2022. jan. 6. 20:51
 1/3 anonim ***** válasza:

Fejhallgatónak valami könnyűt vennék, mondjuk Beyer DT240 Pro-t.

Ennek elég erős szorítóereje van ahhoz hogy edzés közben véletlenül se essen le.

Ja és kitűnő hangzással rendelkezik.

2022. jan. 6. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Airpods Pro. Elsősorban az hangzás és kompatibilitás miatt van, másodsorban pedig a zajszűrés miatt, így nem kell hallanom a teremben az okádék 10 éves Szecsei mixet.


Már jártam egy pár teremben, de csak elvétve láttam embert aki fejhallgatót használt volna. A full wireless fülhallgatól szerintem praktikusabbak edzéshez, 20000 fölött már lehet jókat kapni.

2022. jan. 6. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

#2.Első ami igazán jó az az MS7BT, de az meg kialakítás végett nem az igazi.

Kicsit nehéz.

Olyanból kevés van ami jól izolál, támogatja a modern adatátviteli szabványokat, kényelmes és jól össze van rakva.

De amúgy igen, fülhallgató jobb választás, de a wireless fejhallgatók 60 ezer alatt elég gyerekcipőben járnak még.

2022. jan. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!