Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Hogy vagytok vele, csak én...

Hogy vagytok vele, csak én nem értem a jelenséget?

Figyelt kérdés
Néztem ma egy részletet Bye Alex koncertjéről és hát... Anélkül hogy degradáló dolgokat írnék inkább csak azt mondom, hogy közel se volt meggyőző. De a közönség, akik nem igazán meglepő módon fiatalokból álltak láthatóan nagyon élvezték, énekelték is a dalt, Alex közel is ment az első sorhoz és szinte már túlharsogták. Kérdés, hogy jó ez így nekik? Én ugyan sose voltam rajongója, de pár korábbi számukat hallva az jutott eszembe, hogy tud ennél szerintem jobbat is. Nem volt igazából semmilyen az előadás, Alex nyomta a szöveget kicsit mintha motyogva, de az biztos hogy érteni nem lehetett. Én nem akarok senkit leszólni, de a háttérzene is olyan semmilyen volt. Én amilyen koncerteken szoktam lenni ott van hangulat, az előadó részéről főként és nem inkább jobban a közönség részéről. Vannak akik alapból olyan hangulatot teremtenek hogy kitesznek magukért és megmozgatják az embereket is. Vagy ha nem, mert vannak olyan mondjuk idősebb művészek, akik zenei tudásukkal és/vagy énekhangjukkal tesznek hozzá sokat. De nem mint Alex, aki sem zeneileg, sem showt csinálva nem alkot különlegeset. Irigylem is meg nem is a rajongókat. Irigylem, mert nekik ennyi is elég, de ugyanakkor sajnálom is a dolgot, mert azon belül hogy többet ki lehetne hozni, attól tartok nem tudják mi az igazán jó. Vagy hát nem is az, mert hát nem egy ember fogja megmondani hogy mi objektívan, hogy mi a jó, inkább csak arra szeretnék utalni, hogy sokan kevésbé tájékozottak a témában. Sok embernél itthon tapasztalom, hogy egy bizonyos szűk kör van, amit tudnak és mintha nem is vennének tudomást másról. Aztán, ha véletlenül hallanak valami jobbat, amit eddig nem ismertek, akkor jön a felismerés, hogy basszus ez tök jó. Korábban velem is előfordult, aztán egyre több mindent fedeztem fel. A vége végülis az a közhelyes dolog lesz, hogy hallgasson mindenki azt amit szeret, ami igaz is, de azért kíváncsi lennék a ti véleményetekre.

2023. júl. 10. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
69%
Köszönjük hogy ezt megosztottad velünk.
2023. júl. 10. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs mit, válasz esetleg a kérdésre?
2023. júl. 11. 21:37
 3/4 anonim ***** válasza:

#2 Ja igen, a válasz:


Határozott igen!

2023. júl. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Szerintem egy jo zenéje sincs.
2023. szept. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!