Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Elmaradt a Hollywood Vampires...

Elmaradt a Hollywood Vampires – Papp László Budapest Sportaréna – 2023. Július 18. Ti írtok panaszlevelet?

Figyelt kérdés

2023. júl. 19. 08:34
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Kinek írnál? A szervező/helyszín/jegyiroda nem tehet róla és neki is bukta; az előadó meg azt csinál amit akar, nem kell felelősséget vállalni semmiért, így az üzengetés sem hatja meg. Az "előre nem látható körülmény" - ha igaz és indokolt miatta lemondani egy eseményt - olyan eset, amiért senki nem vonható felelősségre, még morálisan sem. A jegy árát visszatérítik (tehát nekik is bukta), károd nem keletkezett.
2023. júl. 19. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Utazasi ktg.? Esetleges plusz ktg a szállásra?
2023. júl. 19. 08:53
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez a te kockázatod amit önként vállaltál és a te felelősséged, senki nem fogja megtéríteni. Nem is terjed ki idáig egy kártérítési felelősség, mert aki a jegyet eladta, és erre a jogügyletre szerződtél, akkor a jegy árának megtérítéséig tartozik feléd és nem tovább. A többi a te magánjellegű programod volt.
2023. júl. 19. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
csodas..
2023. júl. 19. 09:03
 5/10 anonim ***** válasza:
73%
A kártérítés az hogy nem szenvedsz maradandó halláskárosodást. :)
2023. júl. 19. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
A több mint 2 éve elmaradt Aerosmith koncertjegyárát még mindig nem térítették vissza a károsultaknak. A Hollywood Vampirs koncertre nekem is van jegyem. Másnap délelőtt voltam az Ilka utcai jegyirodában ahol vettem a jegyet,de be volt zárva. Valószínűleg emiatt,mert tudták,hogy az elmaradt koncert jegy árát majd mennek többen visszafizettetni. Az interneten rengetegen írják,hogy az évekkel ezelőtt elmaradt koncertekre,még mindig nem kapták vissza a pénzt. Szóval egyáltalán nem biztos,hogy visszatérítik a jegy árát. Én most mentem volna először olyan koncertre amire ennyire drága a jegy. Ezután nem merek pénzt kiadni előre. Valószínűleg bele kell törőrdnünk,hogy elveszítettük a jegy árát.
2023. júl. 20. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Már szakosodott erre iranyulo FB csoport. Gyere oda Te is
2023. júl. 20. 11:04
 8/10 anonim ***** válasza:

A jegy apró betűs részében le van írva, hogy az utazási költségeidért meg a szállásodért ők nem felelnek. Ergo, nekik semmi közük hozzá, emiatt kártérítést sem kapsz. Mondjuk úgy, hogy ezt az ember még benyeli... Én is ott voltam, felutaztam, szállást kifizettem, stb...


De ez valami elképesztően pofátlan eljárás volt a zenekar részéről. Fogalmam sincs mi történt, mi az igazi indok, de a "váratlan körülménynél" az a több ezer rajongó szerintem többet érdemelne. Mondják azt, hogy családi/egészségügyi/stb. de ne legyen ekkora ködösítés. A rajongók szembeköpése ez a semmitmondó kommunikáció.

2023. júl. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 Mit kell beírni,hogy megtaláljam az FB csoportot?
2023. júl. 20. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

6: Egy kicsit kevered a szezont a fazonnal. A covid korlátozások miatt elmaradt koncertek esetében hivatkozhatnak Vis Major-helyzetre (előre nem látott akadályozó tényezők). Ez viszont hagyományos okokból maradt el, így vissza kell, hogy fizessék.


A szállást és az útiköltséget miért kellene, hogy visszafizessék? Akármilyen okokból odautazhat az ember.

2023. júl. 22. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!