Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » 5 seconds of summer koncertre...

5 seconds of summer koncertre érdemes lenne elmenni?

Figyelt kérdés

Egy ideje már hallgatom a zenéjüket, és tetszik az új albumjuk is. Tavaly már voltak a Budapest Parkban, de arra nem jutottam el. Idén, októberben, a Papp László Sportarénába jönnek. Szeretnék elmenni, és ahogy néztem az elővételnél a jegyeket, nem túlárazottak, természetesen nem VIP vagy soundcheck jegyek.

Másik kérdésem, hogy milyen helyre vegyünk jegyet. Szívem szerint állóhelyet vennék, ami ebben az esetben nem is olyan drága, de mivel valószínűleg egyik szülőmnek muszáj lenne elkísérni, így nem vagyok olyan biztos. Lehet, hogy ő pont nem akarna végig a tömegben állni. Ülőhelyeknél fő szempont a színpadra való rálátás a fontos, de mivel a közelebbi helyek mind VIP-sek, arról inkább lemondanék, és egy viszonylag normálisabb helyet lenne jó kinézni.



2023. ápr. 12. 13:08
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, ha szereted őket, akkor igen.

Embere válogatja, én mindenképp az állóhelyet választanám. Egyébként szerintem a Budapest parkba le fog tudni ülni anyukád, fent van egy csomó ülőhely, de szerintem még szélen is.

2023. ápr. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

1: de az Arénában lesz :).


A színpadra mindenhonnan rálátni amúgy, max a távolság a kérdéses.

2023. ápr. 12. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!