Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Milyen helyzet ha nincs kivel...

Milyen helyzet ha nincs kivel elmenni egy jó koncertre?

Figyelt kérdés
volt egy kapcsolatom ahol együtt mentünk a rock koncertekre aztán szakítottunk, neki van kivel menni, a tesojaval, én meg ahol lakom sajnos nincs ember aki szereti a rockot, max az ő bandája de... exemmel nem akarok lenni haha egyáltalán:) s kiskoru vagyok, jogsim sincs, csaj is vagyok ezért egyedül elmenni nem mernék elmenni (még), voltatok már ilyen helyzetben?:(

2023. júl. 23. 21:34
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Én simán elmentem egyedül. Apukám értem jött koncert után és hazavitt. Ne félj kislány, semmi bajod nem lesz a koncerten. A hazafelé út már rizikósabb. Arra keress egy megbízható felnőttet.
2023. júl. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ez a helyzet, szüleim elvannak válva a rokonaim más országban/4 órányira tőlem s nem tudok, anyum szarik rám apum meg ritkán van itthon, koncertek meg messze vannak:/
2023. júl. 23. 22:56
 3/6 anonim ***** válasza:
81%
Akkor ezt most picit hanyagold… vagy menj haza taxival konci után (nem tudom milyen messze laksz attól).
2023. júl. 24. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
64%

Kiskorúként meg ide sem regisztrálhatsz, szóval inkább hanyagold a rockkoncerteket.


A zeneiskolai tanszaki koncerteket javaslom.

2023. júl. 24. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
81%

Ha jól értem, nincs egyetlen olyan felnőtt sem az életedben, akire számíthatnál, akihez bármikor bármilyen problémával fordulhatsz. Ezt érdemes lenne orvosolni. Nagyon sok mindent meg tud oldani az ember egyedül, de vannak élethelyzetek, amikor segítségre van szükség. Úgy tűnik, ezzel a szakítással nagyon egyedül maradtál, minden talajt kirántottak alólad.

Lehet, hogy most a koncerteket érdemes háttérbe szorítani és jobb lenne, ha a kapcsolati hálód kiépítésén dolgoznál egy kicsit.

2023. júl. 24. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én voltam hasonló helyzetben. Igaz, én onnan indultam, hogy egyrészt, ez drága mulatság. Másrészt annó nem érdekelt a zene, úgy általános iskolás koromtól kezdett érdekelni, a végefele. Ebben közrejátszott az, hogy nem volt min hallgatnom egyedül a zenét.

Később se igazán mentem koncertre, mert amik voltak, nem nagyon érdekeltek, meg ugye otthonülős tipus voltam, nem pedig táncolós-bulis. Meg esetleg ami érdekelt volna, az talán csak Budapesten volt, én meg nem voltam budapesti.


Most esetleg már érdekelne egy-egy rock-metál koncert, nekem sincs kb. kivel elmenni. Igaz, én már felnőtt vagyok, de amiért nő, hazafele azért nekem is eshet bajom. Kocsi, jogsi nekem sincs.

2023. júl. 25. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!