Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Jövőre a coldplay miket fog...

Jövőre a coldplay miket fog játszani az Arénában?

Figyelt kérdés
Tudom hogy a turné címe Music of the Spheres. Ezek szerint az ugyanilyen címet viselő albumból fogják játszani a zenéket? Vagy ez az összefüggés nem jelent semmit? Vagy azokon a zenéken kívül amik az albumban vannak lesznek más számok is? Ha valamit tudtok erről légyszíves írjatok mert nekem nagyon fontos lenne! Nem nagyon szerettem ezt az albumot és ha csak ebből fognak játszani akkor nem tudom hogy megyek-e

2023. júl. 25. 20:52
 1/1 anonim ***** válasza:

A turné célja - a nevéből adódóan - az, hogy népszerűsítse a Music of the Spheres-t, így nyilván a legtöbb szám arról az albumról fog szólni, de attól függetlenül kb. a setting kb. 60-70%-át más albumokról szereplő közönségkedvenc számok (Yellow, Clocks, stb.) adják majd.

Hiba lenne kihagyni egy ilyen eseményt, csak mert nem jött be az utolsó album. Nekem sem tetszik annyira, de azért sok mindent megadnék, ha mondjuk a Higher Powert élőben láthatnám. 🥰

2023. júl. 26. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!