Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Alizée - Moi Lolita című zene...

Alizée - Moi Lolita című zene miről szól?

Figyelt kérdés
Gyerekkoromban nagyon ment ez a zene, most megint szembejött velem, és rájöttem ma se tudom miről szól, egy szót se tudok franciául (már persze leszámítva a baguette, croissant meg hasonló szavakat).

2023. aug. 3. 00:33
 1/4 anonim ***** válasza:
18%
Valószínűleg semmiről, ahogy a legtöbb 30 évnél újabb sláger, de a refrénben elhangzik a "lábmosás" szó :)
2023. aug. 3. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%
Nagyon semmitől az énekesnő nem a dalszövegek miatt lett híres és felkapott
2023. aug. 3. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
#1 #2 tudtok franciául? jól sejtem, hogy nem?
2023. aug. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

a dalban egy serdülőben levő, a szexuális dolgokkal valamint vonzerejével korán kacérkodni kezdő, azzal egyúttal ellentmondásos viszonyban álló, fejben összességében még eléggé gyerekes leány karaktere van ábrázolva. hasonlóan a Lolita című regény egyik főszereplőjéhez (amire a dalszöveg közvetlenül is hivatkozik).

nem állt távol a 16 évesen popsztárrá avanzsáló Alizée imidzsétől.

2023. aug. 3. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!