Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Madonna mikor fog új albumot...

Madonna mikor fog új albumot kiadni?

Figyelt kérdés

Itt most főleg a rajongóktól/Madonna szakértőktől kérdezem!


Számokat ad ki, de videoklip már egy ideje nem jött ki, illetve most nagyon a koncertjére készül! Szerintetek? Régóta a rajongója vagyok, és emiatt érdeklődöm, hogy ti mit gondoltok? Kérlek, aki most a korát firtatná, vagy leszólni lenne kedve, ne itt tegye meg!



Azért kérdezem ezt, mert 65 éves lesz, és igazából fogalmam sincs, neki mik a tervei, vagy mennyire ártott neki ez a legutóbbi betegség..



#zene #album #koncert #Madonna #FinallyEnoughLove
2023. aug. 13. 20:46
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Madonna 40 éves karrierjét ünnepli egy 50 dalos válogatásalbummal, amely tartalmazza az összes No. 1 klubslágerét. A Finally Enough Love: 50 Number Ones című album idén jelenik meg. A lemezből egy 16 számos digitális verzió jelenik meg június 24-én, a teljes album pedig augusztus 19-én.
2023. aug. 14. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
20%
Sajnos rá kell mutassak arra,hogy Madonna mindig a trendek után loholt 1 lépéssel,de olyan produceri háttérrel,hogy általában meghatározó előadóvá is vált.Ma nincsenek olyan trendek amit meg tudna lovagolni és akár az élére állni mert sajna az van,hogy ehhez már öreg.
2023. aug. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!