Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Szerintetek Beton Hofi milyen...

Szerintetek Beton Hofi milyen koncerténekes?

Figyelt kérdés
Idén nyáron másodjára látom élőben (most épp a Szigeten), de kb. egyetlen rohadt hangot nem tud jól kiénekelni. Borzasztó az egész. Autotune nélkül semmi a gyerek. Nagy csalódás nekem.

2023. aug. 15. 23:51
A kérdező szavazást indított:
Egyetértek
Szerintem jól énekel koncerten is
Nem láttam még élőben
Az meg kiaz?
20 szavazat
 1/5 A kérdező kommentje:
Nyilván olyanokhoz szól a kérdés, akiknek van minimális hallása
2023. aug. 15. 23:52
 2/5 A kérdező kommentje:
Ez audioterror gyerekek
2023. aug. 15. 23:55
 3/5 anonim válasza:
69%
Ádi egy rapper, nem énekes. De meg így is kib@szott jol enekel szerintem
2023. aug. 18. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

3:


Nem tudom h igazán rapper-e az, akinek a talán máig legnépszerűbb száma (Bagira) éppenséggel dubstep. Lehet h inkább azt kéne csinálnia többet?


Ami meg a hip-hop számait illeti, élőben is élvezhető lenne, ha legalább a melodikus betéteknél helyén lenne a hangmagasság.


Most hogy jobban megnéztem pár koncertvideot, azt hiszem a probléma a szűk hangtartomány. Stúdióban halkan ki tudja énekelni a szükséges mély hangokat, de a színpadon, hangosan már nem, ezért ugrál a számára túl mély hangoknál egy oktávval feljebb, ami meg már túl magas neki, így marad általában az üvöltés vagy kántálás ezek helyett.


[link]


Ezzel együtt csipem a zenéjét, otthon sokat hallgatom, de koncerteken el fogom kerülni mert illúziórombolo.

2023. aug. 18. 15:20
 5/5 A kérdező kommentje:
Vagy énektanár, ha még nem késő ..
2023. aug. 18. 15:21

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!