Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mit lehet csinálni, ha valaki...

Mit lehet csinálni, ha valaki nem akar pénzt kidobni, s zavarják a végtelen ciklusban körbe forgó szürke pöttyök?

Figyelt kérdés

A YouTube-ot tudom nézni a médiaboxon.

https://www.youtube.com/watch?v=8gCF4xdVQV8


Ezt a videót megszakítják egy reklámmal, s reklám után álló képen a végtelen ciklusban forognak körbe-körbe a szürke pöttyök. Itt meg lehet nézni a szürke pöttyöket:

[link]


Akinek nincs bankszámlája, az nem tudja a prémiumot kifizetni, mert készpénzzel nem fizethető ki. Se a YouTube, se a bankok nem mondják meg, hogy akik ki akarják kapcsolni a reklámokat meg zavarják a végtelen ciklusban körbe forgó szürke pöttyök, azok honnan szerezzenek pénzt. Ahova járok, ott 2004. augusztusa óta nincs munka.



2023. szept. 11. 21:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Routerből blokkolni a reklámokat aztán problem solved.
2023. szept. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Válasz: az én szobámban van egy router. Onnan megy az internet a számítógépbe, s a médiaboxba. Azon hogy lehet reklámot blokkolni?
2023. szept. 11. 22:53
 3/15 anonim ***** válasza:

[link]


DNS alapon a legegyszerűbb pl.

2023. szept. 11. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
47%
töltőikonnak hívják
2023. szept. 11. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Ezt a hisztit már lenyomtad itt egyszer
2023. szept. 12. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Azt nem tudom, hogy egy megszakítás után miért látható a végtelenségig egy állóképen a töltőikon, s a zene miért nem folytatódik tovább.
2023. szept. 12. 13:10
 7/15 anonim ***** válasza:
65%
mert bugos szar
2023. szept. 12. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Ha én a CIB, a Raiffeisen vagy a UniCredit bankban dolgoznék, akkor arra kapnám pénzt, hogy valaki YouTube-on ki akarná kapcsolni a reklámokat, meg nem akarna a reklám után végtelen ciklusban körbe-körbe forgó szürke pöttyöket látni, s a havi díjat vagy az éves díjat megkapnám.

Nincs ingyenes bank.

2023. szept. 19. 20:26
 9/15 anonim ***** válasza:
Nem, akkor arra kapnád a pénzt, hogy dolgozol a bankban.....
2023. szept. 19. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Ha valaki számlát nyit, akkor ott van a havidíj meg az éves díj. Ha valaki ezeket nem fizeti, akkor mínusz pénz lesz a számláján.


A reklámokat mindig átlépem. Viszont ahhoz, hogy egy teljes albumot a UPC médiaboxon levő YouTube-on végig lehessen hallgatni, ahhoz már prémium kell.

2023. szept. 19. 21:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!