Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nektek nem kerültek végtelen...

Nektek nem kerültek végtelen ciklusba a Vodafone sim kártyák?

Figyelt kérdés

Vettem egy kártyát. Amikor aktiváltam, mondták hogy küldenek postán egy ajándék kártyát. Okés. Amikor aktiváltam az ajándék kártyát, akkor mondták hogy küldenek postán egy ajándék kártyát. Okés.

Amikor aktiváltam az ajándék kártyát, akkor mondták hogy küldenek postán egy ajándék kártyát. Okés.


És így tovább a végtelenbe és még azon is túl...



2019. aug. 19. 09:44
 1/2 anonim ***** válasza:

Ez marha jó,de akkor minek ez a nagy terrorista ellenes kötelező adategyeztetés mindenkinek,ha meg itt szórják neked a kártyákat,hogy leszakad a postaláda..

Aztán meg lehet eladni a dzsihádistáknak a kártyákat jó pénzért..

De vigyázz velük mert könnyen felrobbantják a postaládádat !

2019. aug. 19. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ez nem így megy, 1szerre csak 10 lehet a neveden. Nekem már vagy 5-6 van szerintem, de nem baj mert van ajándék ingyen beszéd, net ilyesmi.
2019. aug. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!