Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Azahriah vagy Dzsúdló a...

Azahriah vagy Dzsúdló a tehetségesebb, ügyesebb zenész? Ha valamelyik világhírű lesz, melyik lesz szerinted?

Figyelt kérdés

2023. szept. 26. 23:50
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
(azért ezt a 2 úriembert kérdezem, mert talán a mai magyar zeneiparban ők a legfelkapottabb arcok, hallgatottságból, nézettségből kiindulva.)
2023. szept. 26. 23:54
 2/14 anonim ***** válasza:
83%
Egyik sem.
2023. szept. 27. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
És melyik a tehetségesebb?
2023. szept. 27. 00:11
 4/14 anonim ***** válasza:
75%
Fresh Lemons
2023. szept. 27. 02:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
66%
2-3 év és megy mindkettő a süllyesztőbe. Ahogy ez volt 10 évvel ezelőtt is az akkori magyar "sztárokkal".
2023. szept. 27. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%

Ha valamelyik világhírű lesz, az Azahriah, mert neki vannak angol számai, amit külföldön is értenek az emberek.

Szerintem átlag feletti tehetsége egyiküknek sincs, de ez nem jelenti azt, hogy ne tudnának jó dalokat írni.

2023. szept. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
És kinek a dalait hallgatjátok szívesebben?
2023. szept. 27. 09:35
 8/14 anonim válasza:
82%

Szia(sztok)!

Én személy szerint Dzsúdló dalait többször hallgatom, Azahriahtól max. 1-2 számot szoktam.

Egyébként nem hinném azt, hogy akkora világsztár lesz belőlük, de Magyarországon elég felkapottak mindketten (főleg a fiatalok körében) ;)

2023. szept. 27. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
75%
Mindkettőnek vannak zenéi, amiket szeretek, ugyanakkor egyiknek se minden számát hallgatom. Viszont Azahriah hallgatottsága Spotify-on havi 689 ezer, most ahogy megnéztem, Dzsúdlóé meg 352 ezer. Majdnem a kétszerese Azahriah hallgatószáma a Dzsúdlóénak. Dzsúdlót is kedvelem, jó számai vannak, Azi viszont uralja a magyar popzenét, ez egyértelmű. Gyakorlatilag hozzá képest csak másodhegedűs mindenki itthon. Nemtom meddig lesz népszerű, manapság nagyon hamar változnak a trendek, de az elmúlt 20 évben ennyire durván hamar befutott előadóra aligha emlékszek. A szövegei huszonéves kora ellenére annyira brutálok, hogy én nemtom mekkora intelligencia, vagy zsenialitás kell ahhoz, hogy valaki ennyire büntessen a magyar nyelvvel, főleg ahogy vegyíti az angollal, de kegyetlen amit művel.
2023. okt. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Iróniából mondtad, hogy kegyetlen amit művel? Vagy jó értelemben kegyetlen?
2023. okt. 12. 20:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!