Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Ez csak nekem fura? 74 évesen...

Ez csak nekem fura? 74 évesen trance és diszkózenéket hallgat?

Figyelt kérdés

74 éves apám és még mindig trance és diszkózenéket hallgat, nem pedig operát és az ilyen öregek által hallgatott zenéket. Múltkor megyek hozzá, rég hallottam már zenét hallgatni, erre hiába csengetek dübörög a techno-trance zene nála és alig hallja a csengőt..


Úgy tűnik van akinél a korral sem változik meg ez? :'D


2023. okt. 2. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
2023. okt. 2. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Csak neked fura. Az, hogy ki milyen zenét hallgat szívesen, nem életkorhoz kötött.
2023. okt. 2. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Láttam én idős nénit Peste nagyon sportautót vezetni, és motorost is.

A mai nem nagyon öregek fiatalkora már más volt, mint 20-30 évvel ez előtt.

Amikor gyerek voltam (60-as évek), 50 felett a nők már öregasszonyok voltak. Ma ismerőseim között farmer, póló, divatos frizura stb. jellemző rájuk. A férfiak sem bácsik, 80 környékén sem.

2023. okt. 2. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Van ilyen.
2023. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Én gyerekkorom óta Illést meg ilyeneket hallgatok. Nincs benne semmi meglepő. Addig jó, ameddig van életkedve és hallgat bármilyen zenét. Azt se felejtsd el, hogy ő pont a disco fênykorában volt fiatal.
2023. okt. 2. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Jópofa mindenesetre, igazatok van :D Csak olyan poén volt, hogy nem hallottam zenét hallgatni régóta, közben lehet ugyanígy napi szinten döngeti csak nem vagyok ott. Mikor a házhoz értem és csengettem elsőre azt hittem betörtek hozzá és randalíroznak fiatalok aztán már leütötték.. erre nagy nehezen meghallja és jön, hogy jaj fiam nem hallottam, hogy csengetsz mert szól a zene várjál mindjárt halkítok rajta :D Én meg csak lestem, hogy papám mi ez a bulizás itt ilyen trotty létedre hiszen már járni alig bírsz. :) Persze ezt csak jó értelemben, sajnos igaz, hogy eléggé leépült már ennyi idősen azt meg kell hagyni. De ha még élvezi a zenét addig a jó így van.
2023. okt. 2. 17:43
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Azért ennyire ne legyél már felületes és sztereotíp!

A zenei ízlés nem függ kortól. Ismerek olyat, aki még nincs 20, de klasszikusokat hallgat. Én 40 vagyok, a '90-es években voltam gyerek, mégis inkább a '70-es évek zenéjét hallgattam/hallgatom. Munkatársam 45, és vérbeli rocker. És tudod, hogy hány 50+-os embert ismerek, akik rendszeresen hallgatnak operát? Semennyit. Akiről tudom, hogy opera-rajongó, ő történetesen 30 éves.

Ez nem olyan dolog, ami kortól függ. :) Az, hogy mindenki csak vele egykorú zenéket szeret, egyszerűen nem igaz.

2023. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!