Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Az introvertált emberek csak...

Az introvertált emberek csak 1-1 énekesért rajonganak, az extrovertáltak meg zenekarokért?

Figyelt kérdés

2023. okt. 2. 18:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmi értelme ennek a felvetésnek. Az egyszemélyes eladó koncertjén is ugyanúgy tömeg van és hangos zene, ha most ebben akartad megkülönböztetni a két közönséget.
2023. okt. 2. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ilyen kulonbseg.
2023. okt. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
83%

Én introvertáltként a zenékért rajongtam, a személy(ek) a zene mögött csak olyan mértékben érdekelt, hogy az alapján találtam még több zenét, de az tagok maguk annyira nem érdekeltek.


Ha csak a kétlehetőség közül kell választani, akkor inkább zenekar, talán mert az egy személytelenebb entitás (a tagjai változhatnak), mint maguk a tagok.


Vannak zenekarok, akiket, vagyis pontosabban akiknek a zenéjét 10+ éve szeretem, de nem tudom a tagok nevét, és ha nem voltam koncertjükön, valószínű még arcról sem.

2023. okt. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nincs semmiféle összefüggés a két dolog között. Introvertált ember vagyok, a kedvenc előadóim között pedig csak zenekarok szerepelnek.
2023. okt. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ.
febr. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
5-os, sokat tettel hozza...
febr. 19. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!