Kezdőoldal » Szórakozás » Anime, manga » Animések, extrovertáltak...

Animések, extrovertáltak vagytok vagy introvertáltak?

Figyelt kérdés
Van ez a hiedelem, miszerint a legtöbben, akik animét néznek befelé fordulóak. Kíváncsi vagyok ez mennyire fog visszatükröződni

2021. márc. 10. 18:08
A kérdező szavazást indított:
Extrovertált
Introvertált
49 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
33%
Normális.
2021. márc. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
89%
A kérdés azért vicces, mert a gyakori kérdések eleve előszűr. Az introvertáltak nagyobb mennyiségben használják ezt az oldalt. Így feltenni egy túlnyomóan introvertált közösségben egy ilyen kérdést, az nem igen fog mutatni valós eredményt.
2021. márc. 10. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%
Én introveltált vagyok de utálom az animét
2021. márc. 10. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem ez dönti el hogy ki néz animét, inkább az hogy bejön e neki ez a műfaj, én introvertált vagyok és imádom az animéket de vannak extrovertált haverjaim is akik ugyan úgy imádják az animéket.
2021. márc. 10. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Én ambivertált vagyok, annak is opciónak kéne lennie.

Szeretem az embereket, de nem igénylem őket mindig. Szeretem a magányt, de ha sokat vagyok egyedül, hajlamos vagyok bekattanni, és figyelemhajhász lenni.

2021. márc. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

"annak is opciónak kéne lennie"


Én nem hiszek benne. Vagy az egyik, vagy a másik, de a kettò között nincs.

2021. márc. 13. 00:05
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nincs olyan skála aminek csak 2 vége van, mindennek van közepe.

Mondjuk van egy kaja, azt is van aki imádja, más csak szereti, van, aki sehogy sem érez az adott étel iránt, csak megeszi, más nem szereti, az 5. ember utálja az adott ételt.

Persze tudom, az introvertált=/=emberutáló, de én úgy vagyok vele, hogy vannak napok/pillanatok, mikor nagyon azt érzem, egyedül kell lennem és senkihez se szólnom, csak úgy lennék el magamnak, más napjaimon meg mennék mindenfelé, beszélgetnék emberekkel és vergődöm össze-vissza, hogy miért nincs annyi kedves ismerősöm, hogy összejöhessen belőle egy nagyobb bandányi és mehetünk lóghatunk együtt. Továbbá a nagyon zajos, zsúfolt helyek kiakasztanak, rámtör általában kb a pánik, de az introvertáltak ellenségét a "small-talkot" kifejezetten szeretem.

Én már csak azért is ambivertált vagyok, nem győzhetsz meg róla, hogy én és hozzám hasonló emberek nem létezünk.

2021. márc. 13. 03:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gondold, ahogy szeretnéd. Egy introvertált is vágyik néha társaságra, ahogy egy extrovertáltnak is szüksége van egyedüllétre. Nem vagyunk egysíkúak. Rám is néha rám jön, hogy random emberekkel van kedvem beszélni, de az idő nagyrészében elkerülök mindenkit, túlnyomórészt introvertált tulajdonságaim vannak, ezért introvertált vagyok.
2021. márc. 13. 09:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!