Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Van Budapesten alkalmi zenekar...

Van Budapesten alkalmi zenekarozásra lehetőség?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek zenekarban zenélni, de most sajnos nem fér bele az időkben, hogy egy zenekarhoz csatlakozzak. Azon gondolkoztam, hogy van-e olyan lehetőség Budapesten, ahová elmehetek egy este erejéig és beállhatok 1-2 szám erejéig játszani (gitár, basszusgitár)? Tehát valami olyasmire gondolok, hogy ilyen feliratkozós rendszerrel, zenészekből kis formációk összeverbuválódnak :)

Tudom, hogy vannak open mic esték több helyen is, de amiket olvastam ezekről, abból az jött le, hogy ezek egyrészt sokszor akusztikus események (gitár+ének) vagy eleve komplett zenekarokat várnak. Létezik valami ennél spontánabb lehetőség Budapesten?


(Főleg blues, rock, kicsi jazz vonalon mozgok zeneileg.)



2023. okt. 8. 08:58
 1/1 anonim ***** válasza:
jam seesion szokott lenni itt ott.
2023. okt. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!