Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi történt Lukács Lacival?

Mi történt Lukács Lacival?

Figyelt kérdés
Egyesek azt mondják, hogy Fejes vitte el ebbe a kommersz irányba, de én nem olyan embernek látom, akit csak úgy dróton lehetne rángatni. Mi az igazság? Mitől lett ekkora arca?

2023. okt. 8. 13:06
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Bizonyára az anyagi haszon reménye..Talán az eladhatóságra való törekvés miatt születnek olyan remekművek mint a baz+ című nóta..
2023. okt. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
A baz+ című nóta nem Tankcsapda dal, ők csak közreműködtek. Kipróbálják magukat több dologban is. Nem lehet mindig ugyan azt játszani, változik minden, én is, te is, mi is, ők is.
2023. okt. 8. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a zenei stílusuk tök okés. Mármint... más lett a világ, ők is 34 éve zenélnek már, csak nem tolhatják ugyanazt, mint 3 évtizeddel ezelőtt.

Ahhoz, hogy köztudatban legyenek bizony kellenek kooprodukciók meg alkalmazkodás az aktuális közízléshez.

Azért ha most énekelne az 55 éves Lukács olyasmit, hogy "édes 16 éves bőr, beindul tőle a fantáziám"... hát...izé...:D


AMi szerintem probléma Lukáccsal az az, hogy érezhetően öregszik.

Pont ma láttam egy videót vele ahol most menő előadókról kérdezték és kb mindre az volt a váalsz, hgoy "hát távol áll tőlem", illetve a Carson Comára annyit mondott, hgoy "biztos jófejek, de hogy áll már a hajuk?", miközben az elmúlt évek egyik legsikeresebb magyar rockzenekaráról beszélünk, ha nem bsznak el valamit a srácok, akkor igencsak nagy jövő áll előttük. Erre Lukács jön ezzel a "háőő... nemtom, öregvagyok" mentalitással:D


És nemrég voltam a koncertjükön és... hát... nem volt túl jó. Mármint a számok jók, nyilván végigordítottam a 90%-ot, hisz majdnem minden sámot betéve tudok.

De pl a végén annyit dumált, hogy a közönség láthatóan kiesett a ritmusból és az utolsó előtti sázmnál az emberke leeresztettek, nem volt kedvük már ugrálni stb... Pedig az ember azt hinné, hogy ennyi év tapasztalattal ilyen baklövést már nem kvöet el, hogy egyszerűen ellaposítja a bulit pont a finálé előtt...

És én szeretem Lukács felkonfjait, de egyre hosszabbak. Az elvileg 2 órás koncert elkezdődött 20:10kor és végetért 21:50kor, azaz bruttó 100 perc volt, de ebből baromi sok volt a szöveg meg üresjárat.


Én azt mondom a Tankcsapda nem fáradt meg. Arculatváltás az van dögivel, igen, esetleg nem ártana nekik egy kis nekidurálás... de Lukács megfáradt. KÉne neki is valamiféle arculatváltás vagy nemtom, hogy ő már nem az a régi fenegyerek akinek ugyanúgy kell tolnia mint rég... nyugodtan lehet ő az öreg rocker, csak akkor legyen az, ne pedig egy régről itt maradt rocker:D

2023. okt. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
47%
Megvette őket a MOL/a Viktor kilóra.... ennyi....
2023. okt. 8. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!