Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Miért oltogatják Azahriah-t,...

Miért oltogatják Azahriah-t, meg azokat, akik szeretik a zenéit?

Figyelt kérdés
Miért mondják, hogy Azahriah zenéje igénytelen? Szerintem rohadt jó! Én nagyon szeretem, de mellette hallgatok például Queen-t is, imádom. Akkor most én igényes vagy igénytelen vagyok?

2023. okt. 12. 17:22
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%
Mert gáz.
2023. okt. 12. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
82%
Ez nem ilyen végletes. Olyan, mintha fogyasztanál teljesen egészséges és csupa cukros-zsíros ételeket is. Elmondhatnád, hogy odafigyelsz az étkezésedre nem csak mindenféle sz@rt eszel, de azt nem, hogy egészségesen táplálkozol, mert nem teljesen egészségesen.
2023. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
17%

Mert van egy fiatal hazai előadó csapat (A,D,BH,...), akik totál semmi, kommersz izét tolnak, de amióta elkezdtek aZorbán ellen dumálni, felkapottak lettek, még ha nem is minőségi a zenéjük.


(Ha a FideSS embere lennék, magasan, bejátszottam volna, hogy megveszem az ÖSSZES jegyet a 2. koncertre, és frankón odaküldtem volna 10-20 magas rangú NER-est, hogy csak ők legyenek a nézőtéren. Lölő+családja, meg hasonlókat. >:)

2023. okt. 12. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ilyen sok hülyeséget összehordani :D
2023. okt. 12. 19:48
 5/18 anonim ***** válasza:
69%
Mint ki, te?
2023. okt. 12. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem, ti :)
2023. okt. 12. 21:23
 7/18 A kérdező kommentje:

"Ha mi hülyeséget írunk, akkor szerinted mi a helyes válasz?"


A hasonlatokra írtam, hogy hülyeség :)

2023. okt. 13. 07:12
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ki írta?
2023. okt. 13. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Törölve lett
2023. okt. 13. 09:40
 10/18 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem azért, mert sokan divatból kezdték el hallgatni. Ha holnap jön egy új trend, egy teljesen más zene és az lesz a divatos, akkor meg azt hallgatják majd ugyanazok az emberek. Pl ilyen volt pár éve a Halott Pénz és társai. Az más, amikor valaki tényleg ezt a zenét hallgatta eddig is és tetszik neki ez a zenei stílus stb, az rendben van. Csak az furcsa, hogy most hirtelen mindenki ezt hallgatja, kicsit olyan birkaeffektus.
2023. okt. 14. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!