Kezdőoldal » Szórakozás » Zene » Mi a véleményetek a kevésbé...

Mi a véleményetek a kevésbé ismert külföldi DJ és Elektronikus zene gyártokról?

Figyelt kérdés

Szerintem néha jobb zenéket csinálnak mint a mainstream dj-k többsége. Például az elmúlt időben nekem Hardwell, David Guetta, Bassjackers, Blassterjaxx, Afrojack, Tiesto és túlnyomó részt a többiek is egyre gyengébb teljesítményt nyújtanak a régihez képest a mainsteamok közül ahogyan megnéztem a 2022-23 tomorowlandos fellépéseiket. Guetta hardstyle számai mondjuk nem lettek olyan rosszak. Hardwell Soundon is csalódás volt. Akik tudták tartani a szintet azok Kshmr és Armin Van Buuren. Utóbbinak a Tarzan zenéje nagyon jól sikerült igaz az is kicsit régebbi három éves. És W&W az aki sokat fejlődött 2019 óta. Az idei UMF-en pedig nagyon jó bulit letoltak.

De mi a véleményetek ilyen fajta producerekröl a lista akiket személy szerint én hallgatok remélem valaki ismer innen neveket azèrt. Gondolom ők viszont nem nagyon járnak fellépésekre ahogyan láttam sajnos.

Dj Kuba & Neitan

Dirty Palm

Nik Cooper Music (remixelő csatorna de jó)

Illumi Music (szintén)

SCNDL

Pump Squad

Manics Squad

Reece Low

Nari Milani

Vikstrom

Meduza

Our Psych

Pickle

Twoloud

Imanbek

Moksi

Wolfpack

Virtual Riot

Barely Alive

Olly James

Sikdope

Jaxx Vega



2023. okt. 12. 20:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Vannak közöttük szerintem jók is. Pl. Dj Kuba & Neitan, vagy Dirty Palm (aki egyébként Magyar). Ismerősen csengett még jó pár név a listáról, talán Imanbek nyert meg valami versenyt egy remixel, tőle csak a Morgenshternnel közös zenéjüket ismerem:

https://www.youtube.com/watch?v=UOB3rL3ys9I

Ezek amúgy Oroszok.

SCNDL pedig ilyen Bounce zenéket csinál, vagy nem? Az ő neve is ismerős nagyon, de lehet, hogy keverem valamivel.

Picklétől a "Live, Laugh, Love" című muzsikát hallgattam 2021-ben rongyosra, mekkora emlékek, atyaég! (A Covidtól függetlenül az életem abban az időben egy rohadt jó fordulatot vett).

Akkor Oly Jamestől is ismerek pár zenét, van egy nagyon jó, csak nem ugrik be. Szóval én is szeretek jó párat azok közül, amiket leírtál. Majd vess egy-két pillantást ezekre is:

- Alfons,

- B3nte,

- Mike Emilio,

- Vinai,

- Aron Chupa,

- The FatRat,

- Deorro régi cuccai.

2023. okt. 12. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Áh Dirty Palm Magyar ezt nem is tudtam, pedig szinte minden nap hallgatom Youtuben a zenéit. És googleba is írtam be már a nevét. Tudtommal Dj Kuba az Lengyel. Alfons, Vinai, Deorro is jók Vinai főleg bár ő és Deorro azért ismertebbek. Vinai szerintem jobb mint Rehab Azt tudom, hogy Alfonsnak van köze a Magyarokhoz mert mindig kérdezi a zenéi alatt, hogy Magyar van e. Magyar dj-k közül StadiumX-et ismerem aki betudott kicsit futni külföldön is ő is jó. Pickelének az a száma nagyon jó ami most jött ki ilyen fél éve, de a többi is.

Scndl pedig igen pontosan Vinai egyik zenéjéről csinált remixet azt sokat hallgattam meg van szám amit nagyon szeretek tőle. Köszi a többi ajánlást is majd megnézem őket.


[link]


[link]

2023. okt. 12. 21:39
 3/4 anonim ***** válasza:
Áh, csinálod itt nekem a munkát... Köszi tes, végigpörrenek rajta valamikor, aztán lehet szólok valami okosat is.
2023. okt. 13. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

#2:

Alfons nem magyar, hanem Svéd, akár csak Aron Chupa.

https://www.youtube.com/watch?v=1H2JauvWiLk

Aki még Magyar, és nagyon jókat csinál, az Dopedrop, és Fleyy.

https://www.youtube.com/watch?app=desktop&v=vw3kEDXdu9w&full..

2023. okt. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!